Gwiazdy

Miley Cyrus i Liam Hemsworth już oficjalnie po rozwodzie. Małżeństwo trwało zaledwie siedem miesięcy

Gwiazdy


Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie są już małżeństwem. Gwiazdorska para oficjalnie sfinalizowała rozwód. Sam proces nie był skomplikowany, bo przed ślubem Miley i Liam podpisali intercyzę. Musieli tylko podzielić się zwierzętami.

Rozwód Cyrus i Hemswortha

Australijski aktor Liam Hemsworth w sierpniu zeszłego roku postanowił zakończyć małżeństwo z amerykańską piosenkarką Miley Cyrus . Powołał się wówczas na "różnice nie do pogodzenia". Teraz doszło do oficjalnego rozwodu. Gwiazdorska para nie doczekała się dzieci, a przed ślubem podpisała intercyzę. Do podziału zostały jedynie zwierzęta. Ustalono, że zostaną one z Miley.

Rozstania i powroty

Para poznała się w 2009 roku na planie filmu „Ostatnia piosenka”. Już wtedy coś zaiskrzyło. Od początku relacja była dość burzliwa. Miley i Liam mieli wzloty i upadki, kilkakrotnie się zaręczali. Rozstawali się i wracali do siebie, żeby w grudniu 2018 roku wziąć ślub. Niestety, zaledwie po siedmiu miesiącach małżeństwa, ogłosili separację.

Miłości Miley

Chwilę po rozstaniu z Hemsworthem na instagramowym profilu Cyrus pojawiły się zdjęcia z wakacji. Nie pojechała tam sama. Towarzyszyła jej Kaitlynn Carter, a ich romans trwał tylko 6 tygodni. Potem piosenkarka związała się z 5 lat młodszym piosenkarzem, Codym Simpsonem. Miley Cyrus otwarcie mówi o swojej seksualności. Określa siebie jako panseksualistkę.

To, co odkryłam to: ludzie zakochują się w ludziach, nie w ich płci, nie w tym jak wyglądają, nie w czymkolwiek innym. To, w czym jestem zakochana, istnieje na duchowym poziomie. Nie ma to nic wspólnego z seksualnością, płeć to mała, nic nie znacząca część związku

- powiedziała wokalistka w wywiadzie dla "Vanity Fair", tuż po ślubie z Liamem Hemsworthem.

Małżeństwo z nim właśnie oficjalnie dobiegło końca.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości