Miley Cyrus i Kaitlynn Carter rozstały się po 6 tygodniach związku

Gwiazdy

Fot. instagram.com/kaitlynn

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter zakończyły swój związek, który trwał zaledwie 6 tygodni. Wokalistka i influencerka postanowiły zostać przyjaciółkami. Miley Cyrus chce się skupić na pracy.

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter rozstały się po kilku tygodniach.

Miley i Kaitlynn zerwały. Nadal są przyjaciółkami

- donosi magazyn People, powołując się na swoje tajne źródło.

Informator dodaje, że Miley i Kaitlynn były i są dla siebie wsparciem:

Były przyjaciółkami i wsparciem dla siebie w momencie, gdy okazało się, że obie są w separacji, ale nie są już w związku ze sobą

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter w ostatnim czasie były gorącą parą show-biznesu. Ich pierwsze wspólne zdjęcia pojawiły się dzień przed tym, jak Cyrus ogłosiła, że jest w separacji z Liamem Hemsworthem. Miley i Kaitlynn po raz pierwszy pojawiły się oficjalnie razem na gali MTV VMA 2019, podczas której wokalistka zaśpiewała piosenkę o swoim rozstaniu z Liamem.

>>> Zobacz też: Edyta Zając-Rzeźniczak: "Moje małżeństwo zakończyło się. Podjęłam kroki rozwodowe"

21 sierpnia 2019 roku, Liam Hemsworth złożył pozew rozwodowy do sądu w Los Angeles. Aktor powołał się na "różnice nie do pogodzenia". Małżeństwo Miley i Liama trwało zaledwie siedem miesięcy. Pojawiały się nieoficjalne doniesienia, że para próbowała ratować swój związek, jednak romans Miley Cyrus i Kaitlynn Carter zaważył na decyzji Liama.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Daddy & Mommy

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

31-letnia Kaitlynn, rozstała się z Brody Jennerem na początku sierpnia. Ich związek trwał rok. Tydzień później pojawiły się w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia Kaitlynn i Miley. Panie spędzały wspólne wakacje na jachcie.

Autor: Anna Kobyłka