Gwiazdy

Miley Cyrus i Elton John zaśpiewali wielki przebój Metalliki. Jak brzmią w balladzie "Nothing Else Matters"?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Cover/x-news

Miley Cyrus i Elton John zaśpiewali cover jednej z najpopularniejszych ballad zespołu Metallica "Nothing Else Matters". Ich wersja w zaledwie dzień ma już ponad pół miliona odtworzeń na platformie Youtube. To zapowiedź specjalnej płyty z okazji 30-lecia kultowego krążka "The Black Album".

Miley Cyrus i Elton John śpiewają "Nothing Else Matters"

12 sierpnia 1991 roku ukazał się piąty album studyjny zespołu Metallica. Płyta nosi nazwę taką samą jak grupa, jest również znana jako "The Black Album". Po trzech dekadach cieszy się niesłabnącą popularnością, a od chwili premiery sprzedała się w ponad 16 milionach egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych. To właśnie na niej znalazły się takie evergreenowe hity jak "Enter Sandman" czy "Nothing Else Matters".

Zespół postanowił w szczególny sposób uczcić 30-lecie krążka. Wyda reedycję "czarnego albumu" oraz specjalną płytę "The Metallica Blacklist”, na której znajdą się aż 53 covery utworów z "The Black Album". Do projektu zaproszono wiele znanych gwiazd, a wielki przebój grupy, czyli balladę "Nothing Else Matters” wykonali m.in Miley Cyrus i Elton John. W takim wydaniu Miley z pewnością jeszcze nie słyszeliście! Gwiazda dała popis swoich umiejętności i udowodniła, że ma prawdziwy wokalny talent.

Metallica. 30-lecie płyty

W specjalnym wydaniu krążka "The Black Album" ukaże się 12 utworów w 53 coverach. Na płycie oprócz wokali Miley Cyrus i Eltona Johna usłyszymy m.in. St. Vincent, Phoebe Bridgers, Sama Fendera, Cage The Elephant czy Maca DeMarco.

Artyści są przedstawicielami różnych nurtów muzycznych m.in. hip-hop, pop, punk czy indie, ale wszystkich łączy jedno - zamiłowanie do muzyki kultowej Metalliki.

YouTube

Zobacz wideo: Elton John wchodzi w tajemniczą kolaborację… z zespołem Metallica

Zobacz także:

Kornelia z "Hotelu Paradise 3": Miałam wątpliwości, czy z chorobą wezmą mnie do programu

Grzegorz Turnau uchylił rąbka tajemnicy na temat córeczki Marka Kondrata. "Helenka jest bardzo osobliwym przypadkiem"

Piotr Kraśko wspomina swojego tatę-dziennikarza. "Raz w życiu rozmawialiśmy o sprawach zawodowych i to przez 30 sekund"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości