Gwiazdy

Siostra i żona Roberta Lewandowskiego pozują w bikini. "Robienie zdjęć grupowych z Anną Lewandowską to zawsze wyzwanie"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Milena Lewandowska-Miros, siostra znanego piłkarza, zamieściła na swoim koncie na Instagramie wakacyjną fotografię. Zapozowała na niej w bikini razem z Anią Lewandowską, co wcale nie było, jak zasugerowała, łatwym zadaniem. "Na wdechu" – napisała. "Ja bym stała za tą wielką donicą z tyłu" – zażartowała Zofia Ślotała, projektantka.

Anna Lewandowska wraz z córkami wybrała się na hiszpańską wyspę Majorka. Z mediów społecznościowych dowiadujemy się, że dołączyła do niej siostra znanego piłkarza - Milena Lewandowska-Miros i Martyna Mierzwa, instruktorka gry w golfa.

Milena Lewandowska-Miros pozuje z bratową w bikini

Siostra Lewandowskiego zamieściła właśnie na swoim koncie na Instagramie ich wspólne zdjęcie. Wszystkie trzy panie ochoczo zapozowały w bikini z uśmiechem na ustach, ale Milena Lewandowska-Miros zażartowała z tej sytuacji.

Robienie zdjęć grupowych z Anną Lewandowską to zawsze wyzwanie, tym bardziej w bikini

- napisała i dodała hasztagi: "bikini body", "na wdechu", "raz się żyje".

Post ten wywołał dyskusję w sieci. Internautki uważają, że to przesadna skromność, bo siostra piłkarza prezentuje się znakomicie. Co więcej, każda tych pań ma świetne ciało, bo przecież każde kobiece ciało jest piękne: "Super piękne kobiety. Bez różnicy, czy mamy tu, czy gdzieś więcej cm, ważne jest to, jakie jesteśmy wewnątrz", "Wszystkie świetnie wyglądacie", "Każde ciało jest inne i każde piękne. Nikt nie powinien się wstydzić tego, że ma grubsze uda, czy większe pośladki".

Nie zabrakło też komentarzy od znanych osób z pierwszych stron gazet. - Ja bym stała za tą wielką donicą z tyłu, bo wszystkie jesteście SUPER HOT – skomentowała Zofia Ślotała , projektantka. - Dumna mama i teściowa – dodała Iwona Lewandowska .

Milena Lewandowska-Miros – kim jest?

Przypomnijmy, że Milena Lewandowska-Miros jest starszą siostrą Roberta Lewandowskiego. Przez lata również była związana ze sportem. Trenowała bowiem siatkówkę w AZS Politechnika Warszawska. W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela firmy odzieżowej. Owocami ich miłości jest dwójka dzieci.

Zobacz wideo: Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Zobacz także:

Joanna Bartel mieszka sama. "Jak jakiś facet mi się oświadczał, to natychmiast pakowałam zabawki"

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. "My już pani nie wypuścimy"

Królowa Elżbieta II skończyła 95 lat. Dlaczego obchodzi urodziny dwa razy w roku?

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości