Gwiazdy

Mikołaj Roznerski pokazał fanom zdjęcie z niemowlakiem. "Pasuje ci taki mały brzdąc"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Rodzina Mikołaja Roznerskiego właśnie się powiększyła. Choć aktor nie ma w zwyczaju obnażać szczegółów swojego prywatnego życia, tym razem zrobił drobny wyjątek. Urocze zdjęcie z malutkim bratankiem zachwyciło fanów.

Mikołaj Roznerski - życie rodzinne

Mikołaj Roznerski niezwykle rzadko odnosi się do swojego życia prywatnego. Wiadomo jedynie, że ze związku z aktorką Martą Juras ma 11-letniego dzisiaj syna Antoniego. W połowie grudnia 2021 roku, gwiazdor rozstał się Adrianą Kalską. Informacja zaskoczyła fanów pary, tym bardziej, że pod koniec 2019 roku Roznerski oświadczył się ukochanej.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Mikołaj Roznerski ma dwójkę rodzeństwa - brata i siostrę. Agata Roznerska trzyma się z dala od show-biznesu. Pracuje w salonie samochodowym, a oprócz tego jest trenerką personalną. Rodzeństwo od najmłodszych lat utrzymuje ze sobą bardzo bliski, przyjacielski kontakt.

Mikołaj Roznerski pokazał nowego członka rodziny

Aktor dawno nie wyglądał na tak szczęśliwego. W jego mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym dumny wujek bierze na ręce dopiero co narodzonego bratanka.

- Misza i Wujek. RoznerSquaD się powiększył. #Antek#Staś #Miszka... Nikogo już się nie boimy. Przed złym światem się obronimy. To my z Wrocławia cwaniaki, nie szukamy draki. Elo - czytamy we wpisie.

Fani nie szczędzili komplementów Mikołajowi. - Pasuje Ci taki mały brzdąc. Gratulacje dla rodziców i niech rośnie zdrowo - napisała jedna z internautek. - Mały Misza niech rośnie zdrowy, szczęśliwy i ciekawy świata! Samych słodyczy dla maleństwa i całej rodzinki… - dodał ktoś inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości