Gwiazdy

Mikołaj Roznerski pochwalił się archiwalnym zdjęciem z kolegą z planu. Fanka: "Dwa ciacha mojej młodości"

Gwiazdy

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski postanowił powspominać stare czasy. Na Instagramie opublikował archiwalnie zdjęcie, na którym pozuje wraz ze "sławnym aktorem". "Chyba wtedy było niezłe party" – dodał.

Mikołaj Roznerski zdjęcie z czasów młodości

Mikołaj Roznerski od lat jest rozchwytywanym aktorem. Choć mężczyznę zobaczyć możemy w wielu produkcjach, na pierwszym miejscu zawsze stawia relacje z bliskimi. Jego wybranką serca stała się koleżanka z planu, Adrianna Kalska. W mediach krążą spekulacje o ślubie, który rzekomo odbył się jakiś czas temu w tajemnicy. W tej sprawie para wciąż milczy i prywatność zachowuje dla siebie. Mikołaj jednak od czasu do czasu chwali się w sieci osobistymi przemyśleniami i fotografiami. Niedawno opublikował archiwalne zdjęcie z Mateuszem Janickim, polskim aktorem teatralnym, telewizyjnym i filmowym, którego mogliśmy podziwiać m.in. w filmie "Lejdis" czy serialu "Singielka".

Wspólny kadr Mikołaj postanowił opisać w zabawny sposób. Kolegę po fachu nazwał "sławnym aktorem", a w dalszej części zdradził, że oboje tego dnia musieli świetnie bawić się na imprezie.

Ze sławnym aktorem @mateuszjanicki. Jakiś 2014. Chyba wtedy było niezłe party. Widzę po oczach... Słońca życzę

- czytamy pod zdjęciem.

Fani podsumowali zdjęcie Mateusza Janickiego i Mikołaja Roznerskiego

Fani szybko zareagowali na nowy post Mikołaja. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze, w których to internauci odnieśli się do wyglądu aktorów. Jedna z pań przyznała również, że w czasach młodości podkochiwała się jednakowo w Mikołaju i Mateuszu. Naszym zdaniem panowie niewiele się zmienili i cały czas wyglądają świetnie.

  • "Dwa ciacha mojej młodości"
  • "Obydwoje daleko zaszli"
  • "O Jezu, jacy młodzi"

- pisali fani.

Siła rodzeństwa Roznerskich. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Mikołaj Roznerski i jego młodsza siostra. "Pieluchy jej zmieniałem, a ona teraz siedzi tutaj taka dorosła"

Uśmiechnięty Mikołaj Roznerski w obiektywie synka. Fanka: "Model i fotograf pierwsza klasa"

Mikołaj Roznerski odwołał ślub z Adrianą Kalską. Wiemy, dlaczego podjął taką decyzję

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości