Gwiazdy

Mikołaj Roznerski ćwiczy z synem. Uwagę zwraca fryzura chłopca

Gwiazdy

Autor:
Zobacz
także:
Mikołaj Roznerski
Kamil Piklikiewicz / East NewsMikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski pochwalił się sportowymi umiejętnościami swojego syna, Antoniego. Na opublikowanym nagraniu widać, że chłopak ma w sobie żyłkę sportowca. Sławny tata nawiązał również do nieoczywistego uczesania chłopca.

Syn Mikołaja Roznerskiego

Mikołaj Roznerski, jeden z najpopularniejszych i najprzystojniejszych młodych aktorów. Oprócz pracy przed kamerą Mikołaj Roznerski spełnia się również jako szczęśliwy tata. Na instagramie aktora pojawiło się nagranie wykonane na siłowni. Widać na nim, jak 10-letni Antoni ćwiczy na siłowni. Chłopiec wykonał przewrót w przód co dumny tata uchwycił na filmie.

- Moja długowłosa miłość - napisał. - #synek #wspólne #pasje Pięknego dnia wam - zwrócił się do fanów.

Pod filmem zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów. " Zamiłowanie do sportu i ruchu pewnie ma już w genach po tatusiu", "Mając taką trenerkę Antek wyrośnie na naprawdę wysportowanego mężczyznę", "Najlepiej" - pisali obserwatorzy.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Mikołaj Roznerski - związki

Urodzony w 2011 roku Antoni jest owocem związku Mikołaja Roznerskiego z aktorką Martą Juras. Ich relacja jednak nie przetrwała próby czasu i para rozstała się w 2013 roku. Przystojnego aktora łączono z później z Alicją Bachledą-Curuś, Olgą Bołądź i Marceliną Zawadzką. Obecnie jest związany z Adrianą Kalską.

Autor:Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz / East News

Pozostałe wiadomości