Gwiazdy

W maju obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin. Jak gwiazdy spędzają czas z bliskimi?

Gwiazdy

Aktualizacja:
14577484-zycie-rodzinne-wedlug-malgorzaty-i-radoslawa-majdanow-to-jest-niewiarygodne-uczucie-niewiarygodna-milosc-72-38s.jpg

Międzynarodowy Dzień Rodzin to święto, które obchodzimy 15 maja. To wspaniała sposobność do przypomnienia sobie, jak ważni są nasi najbliżsi i do podziękowania im za obecność. Które gwiazdy często dzielą się w mediach społecznościowych radością i emocjami, jakie towarzyszą im w życiu rodzinnym?

Międzynarodowy Dzień Rodzin został ustanowiony w 1993 r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.

Święto rodziny na co dzień

Nie trzeba czekać na szczególną okazję, by pokazać jak ważne jest to, że mamy bliskie osoby. Te gwiazdy święto rodziny obchodzą na co dzień. Cieszą się z każdej chwili spędzonej z partnerami i dziećmi. Z tego, że mogą razem poleżeć na trawie, porozmawiać czy poćwiczyć.

Rodziny gwiazd

Małgorzata Rozenek często pokazuje na Instagramie sceny z życia rodzinnego. Ze zdjęć i opisów zwykle dowiadujemy się, jak wspaniale potrafi relaksować się z najbliższymi. Ostatnio zamieściła post, który dokumentuje wspólną pracę z mężem oraz dwoma starszymi synami gwiazdy, Tadeuszem i Stanisławem. Cała czwórka podkłada głosy w filmie animowanym "Krudowie2". - To była wspaniała przygoda. Uwielbiam pracować z całą rodziną i muszę powiedzieć, że nie możemy doczekać się premiery 29.05.2021 w kinach w całej Polsce #krudowie2 – skomentowała gwiazda.

Anna Lewandowska z powodzeniem łączy rolę mamy z pracą trenerki. W sportowych wyzwaniach dzielnie towarzyszy jej 5-letnia Klara, starsza z dwóch córek Lewandowskich. Nowe treningi są fantastyczne.

Barbara Kurdej-Szatan, która ma 9-letnią córkę Hanię i półrocznego syna Henryka, chętnie uwiecznia błogie chwile spędzane z mężem, Rafałem Szatanem i dziećmi.

Cezary Pazura lubi pokazywać czwórkę swoich dzieci na Instagramie. Ostatnio zamieścił zdjęcie z najmłodszą córką Ritą, która w czerwcu skończy 3 lata. – Wszystko kwitnie! Też chciałbym się załapać @edyta_pazura #wiosna #najmlodszapociecha @wujekxczarek – napisał aktor.

Justyna Steczkowska ma dwie siostry. Z obiema utrzymuje bliski kontakt. Ostatnio na Instagramie zamieściła piękny portret ich całej trójki, który opatrzyła komentarzem: 3 siostry na cudownym rodzinnym spotkaniu.

Jak Wy świętujecie Międzynarodowy Dzień Rodzin?

Zobacz wideo:

Zobacz także:

Kuba Wojewódzki pokazał siostrzenicę. Czy Kinga jest podobna do słynnego wujka?

Bliscy chorych psychicznie współcierpią z nimi. Janina Bąk: "Twoje trudności nie są mniej ważne"

Adopcje w Polsce. "Słyszałam: po co sobie taki problem bierzesz?"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości