Gwiazdy

Międzynarodowy Dzień Przyjaźni. Zobacz gwiazdy, które przyjaźnią się od lat

Gwiazdy

Oliver Rossi/Getty Images

Międzynarodowy Dzień Przyjaźni to coroczne święto obchodzone 30 lipca. Jest to doskonały pretekst dla uczczenia bliskich nam osób. Z okazji tego wyjątkowego dnia stworzyliśmy zestawienie gwiazd, które udowadniają, że prawdziwa przyjaźń istnieje, nawet w show-biznesie. Sprawdź, kto znalazł się na naszej liście.

Olga Bołądź i Magdalena Lamparska

Aktorki znają się i pracują razem od lat. Panie chętnie spędzają ze sobą czas i angażują się we wspólne projekty. Dowodzi tego fakt, że wraz Julitą Olszewską i Jowitą Radzińską założyły fundację "Gerlsy", która wspiera solidarność kobiet, a także promuje kobiecą sztukę.

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza poznały się w Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktorki tak bardzo się ze sobą zaprzyjaźniły, że razem wynajęły lokum. Przez pięć lat dziewczyny nie tylko wspólnie mieszkały, ale także uczyły się, imprezowały i stawiały pierwsze kroki w zawodzie.

Anja Rubik i Mary Komasa

Światowej sławy modelka oraz jedna z najoryginalniejszych polskich wokalistek poznały się kilka lat temu na planie sesji zdjęciowej. Panie od razu nawiązały nić porozumienia i od tego momentu ich znajomość nieustannie ewoluowała, nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Anja wystąpiła w jednym z teledysków Mary, a rok temu modelka wyreżyserowała klip do utworu promującego drugi album wokalistki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#perfect ♥️

Post udostępniony przez Mary Komasa (@marykomasa)

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Mimo że Kinga Rusin i Piotr Kraśko mają za sobą 4 lata wspólnego prowadzenia Dzień Dobry TVN, ich znajomość sięga wstecz ponad 30 lat. Wszystko dzięki ich wspólnej pasji do dziennikarstwa i jazdy konnej.

Slama Hayek i Penélope Cruz

Salma Hayek i Penélope Cruz przyjaźnią się od ponad 20 lat. Obie gwiazdy zaczynały karierę w Hollywood mniej więcej w tym samym czasie, dlatego szybko połączyły je wspólne pasje, marzenia i gorące temperamenty.

"Friends" – przyjaciele w pracy i w życiu

W naszym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć gwiazd kultowego serialu "Friends", którzy przyjaźnią się nie tylko na ekranie, ale i w prawdziwym życiu. Cała obsada kultowego sitcomu wielokrotnie powtarzała, że są dla siebie jak rodzeństwo. Mimo że od emisji ostatniego odcinka "Przyjaciół" minęło już niemal 15 lat, aktorzy wciąż utrzymują kontakt i wzajemnie się wspierają.

Szczególna więź łączy Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisę Kudrow. Gwiazdy chętnie dzielą się z fanami zdjęciami, na których uwieczniają swoje wspólne wypady.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Hi from the girls across the hall ??

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Piotr Kraśko i Monika Olejnik w sportowym duecie. "Siła, wytrzymałość i odporność"

Agnieszka Włodarczyk pokazała nowego partnera. Ukochany jest rekordzistą świata. Fani: "Piękna z was para"

Kolekcjonują, malują obrazy lub uprawiają sport. Poznaj hobby gwiazd

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości