Gwiazdy

Międzynarodowy Dzień Przyjaźni. Zobacz gwiazdy, które przyjaźnią się od lat

Gwiazdy

przyjaźń dziewczyny

Międzynarodowy Dzień Przyjaźni to coroczne święto obchodzone 30 lipca. Jest to doskonały pretekst dla uczczenia bliskich nam osób. Z okazji tego wyjątkowego dnia stworzyliśmy zestawienie gwiazd, które udowadniają, że prawdziwa przyjaźń istnieje, nawet w show-biznesie. Sprawdź, kto znalazł się na naszej liście.

Olga Bołądź i Magdalena Lamparska

Aktorki znają się i pracują razem od lat. Panie chętnie spędzają ze sobą czas i angażują się we wspólne projekty. Dowodzi tego fakt, że wraz Julitą Olszewską i Jowitą Radzińską założyły fundację "Gerlsy", która wspiera solidarność kobiet, a także promuje kobiecą sztukę.

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza poznały się w Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktorki tak bardzo się ze sobą zaprzyjaźniły, że razem wynajęły lokum. Przez pięć lat dziewczyny nie tylko wspólnie mieszkały, ale także uczyły się, imprezowały i stawiały pierwsze kroki w zawodzie.

Anja Rubik i Mary Komasa

Światowej sławy modelka oraz jedna z najoryginalniejszych polskich wokalistek poznały się kilka lat temu na planie sesji zdjęciowej. Panie od razu nawiązały nić porozumienia i od tego momentu ich znajomość nieustannie ewoluowała, nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Anja wystąpiła w jednym z teledysków Mary, a rok temu modelka wyreżyserowała klip do utworu promującego drugi album wokalistki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#perfect ♥️

Post udostępniony przez Mary Komasa (@marykomasa)

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Mimo że Kinga Rusin i Piotr Kraśko mają za sobą 4 lata wspólnego prowadzenia Dzień Dobry TVN, ich znajomość sięga wstecz ponad 30 lat. Wszystko dzięki ich wspólnej pasji do dziennikarstwa i jazdy konnej.

Slama Hayek i Penélope Cruz

Salma Hayek i Penélope Cruz przyjaźnią się od ponad 20 lat. Obie gwiazdy zaczynały karierę w Hollywood mniej więcej w tym samym czasie, dlatego szybko połączyły je wspólne pasje, marzenia i gorące temperamenty.

"Friends" – przyjaciele w pracy i w życiu

W naszym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć gwiazd kultowego serialu "Friends", którzy przyjaźnią się nie tylko na ekranie, ale i w prawdziwym życiu. Cała obsada kultowego sitcomu wielokrotnie powtarzała, że są dla siebie jak rodzeństwo. Mimo że od emisji ostatniego odcinka "Przyjaciół" minęło już niemal 15 lat, aktorzy wciąż utrzymują kontakt i wzajemnie się wspierają.

Szczególna więź łączy Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisę Kudrow. Gwiazdy chętnie dzielą się z fanami zdjęciami, na których uwieczniają swoje wspólne wypady.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Hi from the girls across the hall ??

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Piotr Kraśko i Monika Olejnik w sportowym duecie. "Siła, wytrzymałość i odporność"

Agnieszka Włodarczyk pokazała nowego partnera. Ukochany jest rekordzistą świata. Fani: "Piękna z was para"

Kolekcjonują, malują obrazy lub uprawiają sport. Poznaj hobby gwiazd

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości