Gwiazdy

Michele Morrone podbija świat filmu. Aktor dostał kolejną propozycję

Gwiazdy

Michele Morrone dzięki roli w filmie "365 dni" Blanki Lipińskiej dał się poznać szerszemu gronu odbiorców. Obecnie włoskiego gwiazdora na Instagramie obserwuje przeszło 10 milionów internautów, a jego międzynarodowa kariera nabiera rozpędu. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem przystojnego modela zobaczymy w kolejnej zagranicznej produkcji.

Michele Morrone – kariera

O filmie "365 dni" Blanki Lipińskiej zrobiło się głośno na całym świecie, a wysoka oglądalność rozsławiła także grających w nim aktorów. Spore zainteresowanie publiki wzbudził przystojny Włoch Michele Morrone, który wcielił się w rolę Massimo. Choć model już dużo wcześniej próbował swoich sił w aktorstwie, dopiero kontrowersyjny film przyczynił się do rozwoju międzynarodowej kariery. Model na przestrzeni ostatniego roku zebrał grono wiernych fanów, liczące ponad 10 milionów, a w sieci otrzymał tytuł najprzystojniejszego i najseksowniejszego mężczyzny na świecie. Michele nie narzeka także na nowe propozycje zawodowe. Jak się okazuje, już niebawem aktor zagra w kolejnej produkcji.

Jego kariera jest bardzo międzynarodowa. Właśnie dostał angaż w produkcji, która będzie miała swoje miejsce w Meksyku

– powiedziała Basia Pasek.

Włoch jakiś czas temu zdradził w mediach, że otrzymał propozycję nie do odrzucenia i wkrótce przeprowadzi się za ocean. Ponadto przystojny model realizuje się również jako piosenkarz. Morrone nagrał album "Dark Room", a jedna z piosenek promowała "365 dni".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Say it one more time. . @carolinedarcourt_photography

Post udostępniony przez Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial)

Kolejna część historii Blanki Lipińskiej

Film "365 dni" na podstawie erotycznego bestsellera Blanki Lipińskiej wywołał w Polsce i na świecie poruszenie. Michele Morrone wyznał, że planowana jest już ekranizacja drugiej powieści Blanki Lipińskiej "Ten dzień". Data premiery nie jest jeszcze znana.

Czy będziemy robić drugą część? Odpowiedź brzmi: tak, nakręcimy drugą część. Wciąż nie wiemy, kiedy ze względu na problem, z jakim zmaga się świat, ale jestem pewien, że to zrobimy

- mówił w nagraniu dla portalu TMZ.

Co gwiazdor "365 dni" Michele Morrone tak lubi w Polsce?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Pomarańczowy najmodniejszym kolorem przyszłego sezonu. Stylistka radzi, jak go nosić

Zabójca Johna Lennona przeprasza po 40 latach: "Chciałem być bardzo sławny"

Buduj odporność z Dzień Dobry TVN

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości