Gwiazdy

Michał Wiśniewski w końcu pokazał swoją piątą żonę. "Piękna"

Gwiazdy

Michał Wiśniewski

Wokalista "Ich Troje" Michał Wiśniewski zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać jego obecną żonę, Polę. Para pobrała się w maju 2020 roku i jak dotąd, nie publikowała wspólnych zdjęć. Fotografia wzbudziła więc niemałe emocje.

Michał Wiśniewski pokazał nową żonę

Michał Wiśniewski zaskoczył wiele osób, kiedy okazało się, że w maju 2020 r. wziął piąty ślub. Wokalista, mimo że chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami, długo nie pokazywał swojej wybranki w mediach społecznościowych - aż do dnia wyborów prezydenckich. Właśnie wtedy opublikował na Instagramie zdjęcie, do którego zapozował ze swoją ukochaną Polą.

Fani w komentarzach nie kryli zachwytu:

Piękna ta pana żona! Bardzo ładne zdjęcie ❤️

Super!?

Super❤️❤️??

Michał Wiśniewski wziął piąty ślub

Pola Wiśniewska jest piątą żoną wokalisty. Pierwszą była Magda Famme, z którą małżeństwo przetrwało do 2001 r. W 2002 r. lider "Ich Troje" poślubił Martę Mandrykiewicz, a ceremonia ślubna pary w Kirunie była transmitowana na żywo w programie TVN "Jestem, jaki jestem". Para ma dwoje dzieci - Xaviera i Fabienne. Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak. Z nią piosenkarz doczekał się dwóch córek - Etiennette i Vivienne. W latach 2012-2019 wokalista był mężem Dominiki Tajner.

Zobacz, co Michał Wiśniewski powiedział o jubileuszu Ich Troje w dobie koronawirusa.

>>> Zobacz także:

Baby shower Agnieszki Radwańskiej. Poznaliśmy płeć dziecka

Katy Perry chciała popełnić samobójstwo! Dramatyczne wyznanie gwiazdy: "Po prostu się rozbiłam"

Anna Lewandowska o powrocie do formy: "Nie jest łatwo, jak po pierwszym dziecku"

Autor: Iza Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości