Synek Michała Wiśniewskiego idzie w jego ślady? "Wstąpi w szeregi Ich Troje jako gitarzysta"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Michał Wiśniewski jest szczęśliwym ojcem piątki dzieci. W zgodzie ze swoimi poprzednimi partnerkami wychowuje trzy córki i jednego syna. Niedawno do tego grona dołączył kolejny synek - Falco. Dumny wokalista pokazał zdjęcie malucha z gitarą. Fani wróżą, że chłopiec pójdzie w ślady znanego ojca.

Michał Wiśniewski o synu Falco

Michał Wiśniewski jest jedną z najbardziej kolorowych polskich gwiazd. Ekscentryczny wizerunek od lat jest jego znakiem rozpoznawczym. Czerwone włosy, kolczyki, tatuaże i wymyślne kreacje wielokrotnie zapewniały rozgłos artyście. Teraz Michał wróży, że jego najmłodsza pociecha - przy odrobinie szczęścia - pójdzie w jego ślady.

Muzyk pokazał zdjęcie małego Falco z gitarą, zabawnie pytając:

- Co gramy w poniedziałek: Matę, Quebonafide, czy klasycznie Wojtka Sokoła?

Fani wydają się rozczuleni najnowszym wpisem Michała Wiśniewskiego. W komentarzach czytamy:

  • Mały muzyk. Jak dorośnie, wstąpi w szeregi Ich Troje jako gitarzysta
  • No cały tatuś
  • Cudny maluszek. On już chyba wie, kim zostanie w przyszłości.

Dzieci Michała Wiśniewskiego

Mimo kilku nieudanych małżeństw muzyk cieszy się świetną relacją ze swoimi dziećmi: 18-letnim Xavierem, 17-letnią Fabienne (dzieci z relacji piosenkarza z Mandaryną) oraz 14-letnią Etiennette i 12-letnią Vivienne (owoce związku z Anną Świątczak).

Aktualnie Michał Wiśniewski jest już po piątym ślubie. Wokalista chętnie pokazuje w mediach społecznościowych rodzinne ujęcia. Nowo narodzonemu synkowi Falco poświęca taką samą uwagę, jak i reszcie pociech.

Żony Michała Wiśniewskiego

Pierwszą żoną była Magda Famme, z którą małżeństwo przetrwało do 2001 r. W 2002 r. lider "Ich Troje" poślubił Martę Mandrykiewicz, a ceremonia ślubna pary w Kirunie była transmitowana na żywo w programie TVN "Jestem, jaki jestem". Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak. W latach 2012-2019 wokalista był mężem Dominiki Tajner.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną wokalisty. Para zaręczyła się pod koniec 2019 roku, a kilka miesięcy później wzięła ślub.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Michał Wiśniewski o pandemii: To jest chora sytuacja. Będziemy mieć bardzo wielki problem, głównie z powodu tej izolacji

Autor: Oskar Netkowski