Gwiazdy

Michał Wiśniewski w żałobie. Bliska mu osoba zmarła na COVID-19

Gwiazdy

Justyna Rojek/East News

Michał Wiśniewski podzielił się z fanami smutną wiadomością. Jego przyjaciółka nie żyje. Wokalistka zamieścił w sieci pożegnalny wpis.

Michał Wiśniewski od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Fani muzyka interesują się nie tylko jego twórczością, ale też życiem prywatnym. Lider zespołu Ich Troje w ubiegłym roku po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu, a kilka tygodniu temu na świecie pojawił się Falco Amadeus - owoc miłości Michała Wiśniewskiego i jego małżonki Poli.

Michał Wiśniewski pożegnał przyjaciółkę

Michał Wiśniewski dzieli się w mediach społecznościowych kadrami z życia rodzinnego. Zazwyczaj pokazuje zdjęcia z dziećmi, jednak tym razem wykorzystał Instagram do podzielenia się smutną wiadomością - jego przyjaciółka zmarła na COVID-19.

- Zawsze mogłem na Ciebie liczyć Iwonko. Nie znałem drugiej takiej, która miałaby w sobie tyle energii i radości życia - czytamy we wpisie.

Do opisu czarno-białego zdjęcia Michał Wiśniewski dołączył hashtagi (#covid_19 i #covidzbierazniwo), które wskazują na to, że pani Iwona zmarła po zakażeniu koronawirusem.

Michał Wiśniewski w żałobie

Michał Wiśniewski zawsze może liczyć na wsparcie swoich wiernych fanów. Tym razem również nie zawiedli. W komentarzach pod wpisem wokalisty z miejsca pojawiły się słowa otuchy.

Wyrazy współczucia.

Bardzo mi przykro.

Michał Wiśniewski nie zdradził, kim była dla niego pani Iwona. Wiadomo jednak, że byli bardzo bliskimi przyjaciółmi. Rodzinie i bliskim ślemy kondolencje.

Zobacz wideo: Michał Rusinek rozprawia się z tekstami polskich piosenek. "Pan Michał Wiśniewski jest moim absolutnym idolem"

Zobacz też:

Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie z mężem. "Kochanie, wszystkiego co najpiękniejsze"

Towarzyszka w żałobie. "Nie mogę zabrać bólu. Mogę jedynie dać przestrzeń, w której jest miejsce na wszystkie emocje"

Tanya Roberts nie żyje. Informację o jej zgonie zdementowano dzień wcześniej

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości