Gwiazdy

Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem. Znamy nietypowe imię malucha

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. Justyna Rojek/ East News

Piosenkarz podzielił się ze światem radosną nowiną. Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem. Zastanawiacie się pewnie, jak nazwie swoje dziecko. Spieszymy z odpowiedzią. Jak zawsze artysta postawił na coś nietypowego.

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty

Michał Wiśniewski w maju tego roku po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu. Po zaledwie kilku miesiącach małżeństwa lider zespołu Ich Troje, podzielił się ze swoimi obserwatorami kolejną dobrą nowiną. Wokalista zostanie ojcem - i to po raz piąty. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku opublikował film z USG. Michał i Pola Wiśniewscy zostaną rodzicami chłopca. Piosenkarz lubi nadawać swoim dzieciom dość nietypowe imiona. Jakie wybrał tym razem?

Falco Amadeus

- poinformował.

Michał Wiśniewski wspominał już kiedyś o tym imieniu. Gdy piosenkarz i jego trzecia żona Anna Świątczak spodziewali się kolejnego dziecka, wokalista zdradził, że ma w zanadrzu pewne oryginalne imię. Niestety, jego ówczesna małżonka utraciła ciążę.

Falco Christian stał się faktem. No, chyba że będzie dziewczynka, to wówczas musimy poszukać dla niej imienia

- mówił na początku 2007 roku w rozmowie z "Faktem" Wiśniewski.

Michał Wiśniewski - rodzina

W maju 2020 roku wokalista wziął piąty ślub. Jego małżonką jest Pola Wiśniewska. Pierwszą żoną była Magda Famme, z którą małżeństwo przetrwało do 2001 r. W 2002 r. lider "Ich Troje" poślubił Martę Mandrykiewicz, a ceremonia ślubna pary w Kirunie była transmitowana na żywo w programie TVN "Jestem, jaki jestem". Para ma dwoje dzieci - Xaviera i Fabienne. Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak. Z nią piosenkarz doczekał się dwóch córek - Etiennette i Vivienne. W latach 2012-2019 wokalista był także mężem Dominiki Tajner.

Michał Wiśniewski chce trzymać dzieci z dala od show-biznesu. Dlaczego? Obejrzyj wideo:

Zobacz też:

Katy Perry mówi "Smile"! Nowy album wokalistki już w sprzedaży

Taco Hemingway zaskoczył fanów. Nowa płyta "Jarmark" tydzień przed premierą dostępna jest w sieci

Renata Kaczoruk odsłania ciało. "Nagość nie jest niczym złym, a wolność kobiety jest niepodważalna"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości