Gwiazdy

Michał Szpak po raz kolejny zaskoczył stylizacją. Na ramieniu miał... kaczkę

Gwiazdy

Aktualizacja:

Michał Szpak lubi zaskakiwać strojami. Tym razem w niecodziennej stylizacji wokalista pojawił się na Gali Medalu Wolności Słowa, na której nagrody przyznawane są przez Fundację Grand Press. Zobaczcie, jak wyglądał.

Michał Szpak z kaczką na ramieniu

Michał Szpak uwielbia się wyróżniać. Po raz kolejny, w bardzo krótkim odstępie czasu, jest głośno o jego stylizacji. Tym razem na Galę Medalu Wolności Słowa założył czarny t-shirt, który pewnie nie zwróciłby niczyjej uwagi, gdyby nie biała kaczka na ramieniu wokalisty.

W Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, Fundacja Grand Press po raz pierwszy uhonorowała osoby szczególnie zasłużone w walce o wolność słowa. Gościem muzycznym gali był właśnie m.in. Michał Szpak.

Wokalista zaśpiewał wszystkim dobrze znany utwór "Arahja" zespołu Kult.

Michał Szpak - życie zawodowe i prywatne

Michał Szpak jest polskim wokalistą, łączącym w swoich utworach wiele gatunków muzycznych. Szerszej publiczności znany jest od momentu pojawienia się w polskiej edycji programy X Factor. Wykonał wówczas piosenkę "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena i zdobył serca widzów i jurorów. Zajął w tym talent show 2. miejsce. Na swoim koncie ma wiele muzycznych nagród.

Pochodzi z Jasła, jego rodzina ma muzyczne tradycje, ma brata i dwie siostry. Jedna z nich jest śpiewaczką operową.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości