Gwiazdy

Michał Piróg przeprowadza castingi do "Top Model". "Jedziemy z duchem czasu"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Mateusz Jarosławski
Ruszają castingi do programu „Top Model”
Dzień Dobry TVNRuszają castingi do programu „Top Model”

Ruszyły castingi do kolejnej, 11. już edycji "Top Model". Michał Piróg pokazał w Dzień Dobry TVN, jak wygląda jego prywatne domowe studio. Od wybuchu pandemii COVID-19 przesłuchania przyszłych uczestników odbywają się zdalnie.

Castingi do "Top Model 11"

Michał Piróg jest częścią programu "Top Model" od początku jego istnienia. Od trzech sezonów castingi odbywają się online. Ta praktyka pojawiła się, kiedy rozpoczęła się pandemia COVID-19.

- Przyszła pandemia COVID-19 i stanęliśmy z takim zapytaniem, jak w ogóle przeprowadzić wielkie castingi, zgromadzić ludzi na otwartej przestrzeni, którzy się kumulują. Wtedy zapadła decyzja, że jedziemy z duchem czasu i dopasujemy się do tego, co wymogła rzeczywistość, czyli castingi online - powiedział Piróg.

Michał Piróg z osobami, które zgłosiły się na casting, łączy się za pomocą Internetu. 11. sezon programu ruszy już jesienią.

Michał Piróg o pracy w domu

Michał Piróg przyznaje, że nie lubi pracować w domu, zdecydowanie bardziej woli pracę w terenie. Kiedy jest u siebie, wiele rzeczy go rozprasza.

- Ja tego nie znoszę, ponieważ uważam, że do pracy się chodzi. Może z tego powodu, że całe życie się zajmowałem pracą, której nie da się wykonywać z domu. Dla mnie to jest bardzo dziwne, że siedzę dzisiaj, rozmawiam, tu się obudziłem, tutaj wyszedłem spod prysznica, tutaj przyszli ludzie, jakoś dziwnie - podkreślił.

I dodał:

- W pracy musisz być skupiony, nie można się dekoncentrować, ja mam za dużo rzeczy w domu. W domu nawet nie piszę maili. Zaczynam maile, to przerzucam na film.

Zgłoszenia do programu "Top Model" można wysyłać do 22 maja.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości