Gwiazdy

Wstrząsający post Michała Piróga na Instagramie. "Wiem, narażam się, bo przecież Wielkanoc"

Gwiazdy

Michał Piróg

W Wielkanoc Michał Piróg opublikował na Instagramie wstrząsający post, poprzez który poruszył temat znęcania się nad zwierzętami. Wideo na profilu tancerza i choreografa jest na tyle mocne, że trudno obejrzeć je do końca.

Wstrząsający post Michała Piróga

Michał Piróg często angażuje się w akcje, mające na celu ochronę zwierząt i walkę ze znęcaniem się nad tymi bezbronnymi istotami. W Niedzielę Wielkanocną na jego profilu na Instargamie pojawiło się wideo, na którym widać, jak grupa młodych ludzi znęca się nad małpą. Jeden z chłopaków trzyma przestraszone zwierzę za ogon i nie pozwala mu uciec. Pozostali kibicują mu w jego bestialskim zachowaniu.

- Do ludzi mam bardzo skrajne uczucia. (…) Wiem, narażam się, bo przecież Wielkanoc itd. Może trzeba się w związku z tym zastanowić. Podobno to czas refleksji. Więc może czas na jakieś postanowienia – napisał Michał Piróg pod filmem.

Ostrzegamy, wideo jest bardzo drastyczne.

Fani Piróga przeciwko znęcaniu się nad zwierzętami

Post wywołał wiele emocji wśród obserwatorów Michała Piróga. Internauci zgodnie przeciwstawiają się znęcaniu nad zwierzętami.

  • Nienawidzę takich ludzi !!! Ludzie to najgorszy gatunek na tym świecie !!!!! Aż płakać się chce jak się widzi takie znęcanie!!!!
  • Dzięki ze to robisz Michał!
  • Bestialstwo... to samo ktoś powinien zrobić z nimi.

- czytamy na profilu Piróga.

Trzeba przyznać, że wideo robi wrażenie i faktycznie zmusza do refleksji. Życzmy sobie, aby do takich scen już nigdy nie dochodziło.

Zobacz wideo: Czy coś zmieniło się w Polsce w kwestii tolerancji? Michał Piróg komentuje

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości