Gwiazdy

Michał Meyer i jego życie na walizkach

Gwiazdy

Aktualizacja:

Michał Meyer jest jedną z gwiazd serialu "Zakochani po uszy". Aktor wciela się w postać lekarza stomatologa Piotra. Czy Michał spóźnia się na plan? Bardzo musiał zmienić swoje życie, aby zagrać w tym serialu? Jak odreagowuje stres? Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

Biografia Michała Meyera

Michał Meyer to polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie dostał się za pierwszym razem. Studia ukończył w 2008 roku i zaraz potem zadebiutował w programie TVN Szymon Majewski Show, w którym parodiował z powodzeniem między innymi Kubę Wojewódzkiego, Colina Farrella i Kamila Durczoka. Zagrał w wielu serialach, np. w "Drugiej szansie", "Singielce", "Prawie Agaty". Można go też zobaczyć w takich filmach, jak: "Wałęsa. Człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy i "Wenecja" Jana Jakuba Kolskiego. Na co dzień związany jest z teatrem STU w Krakowie. Jest członkiem grupy kabaretowej „Obustronni ludzie”, z którą występuje na scenach stołecznych klubów. W chwili obecnej Michał gra w serialu "Zakochani po uszy".

Koledzy, z którymi pracuje bardzo sobie go cenią. Czy według nich ma jakąś wadę? Tak i sam się do niej przyznaje - bardzo nie lubi przegrywać.

Aktor odreagowuje stres na treningach boksu. Jego trenerem jest Grzegorz Kozłowski:

"Dostaję po głowie i to mi dobrze robi"

Zobacz także:

"Zakochani po uszy" od dzisiaj na antenie TVN7

W tym serialu zakochacie się po uszy

"Zakochani po uszy" - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia (Katarzyna Grabowska) i Piotr (Michał Meyer) spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią (Kamila Kamińska), która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości