Gwiazdy

Michał Malinowski zamieszkał na łodzi. Gdzie zamierza dopłynąć?

Gwiazdy

Michał Malinowski swoją łódź budował przez 14 miesięcy. Wiedział, że nie tworzy jedynie środka transportu, ale także dom, w którym będzie żył. Aktor serialu "Na Wspólnej" spełnił tym samym swoje wielkie marzenie o tym, by mieć lokum, które się przemieszcza.

Michał Malinowski z "Na Wspólnej" zamieszkał na łodzi

Michał Malinowski jest doskonale znany widzom serialu "Na Wspólnej". Gdy kilka miesięcy temu postanowił opuścić produkcję, miłośnicy jego talentu posmutnieli. Dopiero ostatnio wyjawił, dlaczego zrezygnował z aktorstwa i co robił w ostatnim czasie. Jak się okazuje, całkowicie zmienił swoje życie.

Ostatni post na swoim Instagramie udostępnił w lutym tego roku. Potem zniknął, nie dając znaku życia. W końcu postanowił jednak zdradzić przyczyny swojej decyzji. Zdecydował się bowiem... zamieszkać na łodzi, którą zresztą sam budował od 2018 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyobraźcie sobie dom który może Was zabrać gdzie tylko chcecie.. i to za darmo. Brzmi fajnie nie? Tak. Jest to możliwe. Marzyłem o takim domu od dawna, ale nie było mnie na niego stać. Dwa lata temu nadal nie było mnie stać? ale pomyślałem sobie, że wystarczy już tego marzenia. Co było potem możecie zobaczyć na krótkim filmie. ☝️Link macie w BIO☝️ Powiem tylko, że nie ma rzeczy niemożliwych. I biorę pełna odpowiedzialność za te słowa. ...i zdaje sobie sprawę, że moja decyzja mogła być dla niektórych niezrozumiała..ale była najbardziej spójna ze mną ze wszystkich, które w życiu podjąłem. ? minęło już 8 miesięcy i nie przytrafił się ani jeden dzień, żebym jej żałował. A bywało różnie ? Jest kilka osób bez których by się to nie zaczęło. Albo zaczęłoby się i bardzo szybko (i bardzo zle) skończyło. Dziekuje Wam! @piotrczarnieckiatom i @akademiakobiety za nauczenie mnie wszystkiego i praktycznie adoptowanie mnie na te 14 miesięcy? Moim rodzicom za to, ze dzięki nim nie zmarnowałem całej młodości na pogoń za karierą i pieniędzmi. @hannamalinowska_47 za to, ze jesteś super. Wiedzialem to już wcześniej, ale tutaj przeszłaś samą siebie. Januszowi Maderskiemu za to, ze wie co projektuje i że zawsze można było liczyć na jego dobra radę. Wszystkim tym którzy mi pomogli kiedy nie byłem w stanie sam ogarnąć. Jesteście wielcy! Oraz wszystkim fantastycznym ludziom spotkanym po drodze, którzy każdego dnia utwierdzają mnie w przekonaniu, że dobrze zrobiłem. Okej. Zużyłem limit słów na następne 29 lat. Powiem jeszcze tylko, ze fajnie Was znowu widzieć? *** Imagine a house that can take you wherever you want .. For free.. Sounds cool no? Yes. It is possible. I dreamed about such a house for a long time, but I couldn't afford it. Two years ago I still couldn't afford it but I thought that this dream is not enough. What happened next, you can see in a short film. ?link in BIO? Let me just say that nothing is impossible. And I take full responsibility for these words. ... and I realize that my decision may have been confusing to some ... but it is the most consistent with me of all I have ever made. ?

Post udostępniony przez Michał Malinowski (@michal_malinowski_official)

Jego pomysł spotkał się z zachwytem fanów i słowami uznania ze strony bliskich znajomych z branży. Postanowiliśmy zapytać Michała o szczegóły. Jaki jest cel jego podróży?

Mam ogólny zarys tego, którędy popłynę, ale gdzie, to zobaczymy

- powiedział w nagranym przez siebie reportażu.

Wyznał równocześnie, że zawsze marzył o dalekiej żegludze. Bał się jednak, że w realizacji przeszkodzi mu brak funduszy na zakup łodzi. Na szczęście spotkał na swojej drodze ludzi, którzy uświadomili mu, że nie musi tak być - łódkę może zbudować sobie sam. Tak też zrobił.

Jak sam mówi, na wodzie spotyka wielu żeglarzy, którzy opowiadają o swoich podróżach. Pod wpływem takich rozmów łatwo o zmianę planów co do tego, gdzie chce się popłynąć.

Co zwiedził Michał Malinowski?

Na swojej łódce mieszka już osiem miesięcy. W podróż wyruszył 28 grudnia. Wypłynął ze Szczecina, przez Niemcy, Danię, aż po Niderlandy, gdzie ze względu na pandemię koronawirusa na trochę utknął. Potem popłynął przez Wielką Brytanię, Francję, Galicję i Portugalię. Właśnie wyrusza na Wyspy Kanaryjskie.

Po prostu płynę przed siebie. Jak najdalej i jak najdłużej - i to jest takie generalne założenie. Bo nigdy nie pływałem sam na oceanie i też nie wiedziałam, jak zareaguję, czy psychicznie będzie to dla mnie do udźwignięcia, ale okazuje się, że jest

- stwierdził aktor.

Nie wiem, czy ja prędko wrócę, raczej nie

- powiedział ze śmiechem.

Michał Malinowski opowiedział również o ewentualnym powrocie do aktorstwa. Obejrzyj materiał w całości.

Zobacz także:

Wywiad z Elizabeth Debicki: "Ta polska część we mnie ciągnęła mnie do aktorstwa"

Maffashion o prywatności, sławie i dziecku. Ile przytyła w ciąży? "Nigdy w życiu tyle nie ważyłam"

Pierwsza modelka plus size w polskim "Top Model". Kim jest Agata Wiśniewska?

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości