Gwiazdy

Michał Koterski ofiarą internetowych oszustów: "Ktoś założył fałszywe konto pod moim nazwiskiem"

Gwiazdy

Michał Koterski

Michał Koterski stał się celem oszustów, którzy wykorzystują jego nazwisko i wizerunek. Ostrzega internautów, by nie brali udziału w żadnym konkursie, do którego rzekomo zaprasza i nie podawali swoich danych. Aktor zgłosił już sprawę na policję.

Michał Koterski ofiarą oszustów

Michał Koterski to popularny aktor, który zadebiutował w filmie "Ajlawiu", wyreżyserowanym przez swojego ojca Marka Koterskiego. Jako Sylwester Miauczyński wystąpił również w "Dniu świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Zagrał w wielu kinowych hitach, takich jak "Kac Wawa", "Porady na zdrady" czy "7 uczuć". Ostatnio pracował na planie filmu "Gierek", gdzie wcielił się w tytułową postać I sekretarza PZPR. Premiera tej produkcji planowana jest na przyszły rok.

Przez długi czas Michał Koterski zmagał się z uzależnieniem, na szczęście zwalczył nałóg i niedawno obchodził szóstą rocznicę życia w trzeźwości. Jego partnerką jest modelka Marcelina Leszczak, z którą ma trzyletniego synka Fryderyka.

Sukcesy aktora sprawiły, że stał się celem internetowych oszustów, którzy wykorzystują jego nazwisko i wizerunek.

Michał Koterski przestrzega przed oszustami

Popularny "Misiek" poinformował w mediach społecznościowych, że oszuści podszywają się pod jego imię i nazwisko. Cyberprzestępcy założyli konto z takim samym zdjęciem profilowym i w tle, jakie aktor ma na swoim oficjalnym profilu. Co więcej, zapraszają użytkowników sieci do grona znajomych i namawiają, by wziąć udział w konkursie, w którym trzeba podać swoje dane.

- Uwaga!!!!! Słuchajcie, ktoś założył fałszywe konto pod moim nazwiskiem i próbuje, wyciągać wasze dane osobowe. Jest tu jakiś konkurs, z którym nie mam nic wspólnego - podkreślił Michał Koterski.

Jednocześnie poprosił, by zgłaszać takie wiadomości na policję i do Facebooka. Zaapelował, by nie brać udziału w żadnym konkursie i nie podawać swoich danych.

Aktor opublikował również zrzuty ekranu wiadomości, jakie oszuści piszą do internautów w jego imieniu.

Michał Koterski – „boksuje się z życiem”. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Osobiste wyznanie Miśka Koterskiego o uzależnieniu. "Cuda się zdarzają"

Muzyczny debiut Marka Koterskiego."Każdy znajdzie w tej płycie siebie i swojego Adasia Miauczyńskiego"

Marcela Leszczak i Misiek Koterski biorą ślub? Modelka pozuje w sukni ślubnej: "Jak to szło? "Żoną miałam być..."?"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości