Gwiazdy

Michael Keaton jako Batman - do trzech razy sztuka?

Gwiazdy

Michael Keaton być może ponownie przywdzieje kostium Człowieka Nietoperza, aby zagrać u boku Ezry Millera w filmie "Flash". Aktor prowadzi właśnie rozmowy z wytwórnią Warner Bros. Gwiazdor zagrał już superbohatera 30 lat temu w dwóch hitach Tima Burtona - "Batman" oraz "Powrót Batmana". Czy zrobi to po raz kolejny?

Michael Keaton jako Batman?

Jest szansa, że Michael Keaton powróci do świata superbohaterów jako Batman. Według światowych mediów, nominowany do Oscara aktor prowadzi już na ten temat rozmowy z Warner Bros. Gwiazda miałaby pojawić się w filmach "Flash", u boku Ezry Millera oraz "Batgirl".

Na razie nie wiadomo jeszcze, jak duże byłyby to role. Pojawiły się również pogłoski, że na występie Michaela Keatona w tych produkcjach się nie skończy - aktor miałby zastąpić Bena Afflecka w kolejnych kinowych projektach, w których pojawi się Batman.

Niezależnie od jego powrotu do roli powstaje również „The Batman” z Robertem Pattinsonem w roli głównej.

"Flash" - kilka informacji o filmie

"Flash" to projekt, który powstaje od kilku lat. W postać głównego bohatera, Barry'ego Allena, który w wyniku niezwykłego zdarzenia zyskuje zdolność przemieszczania się z niezwykłą szybkością, wcieli się Ezra Miller. Film wyreżyseruje Andy Muschietti, który zastąpi za kamerą Ricka Famuyiwę. Ten ostatni zrezygnował z projektu w 2016 roku.

W fabule mają rzekomo zostać zignorowane dwa filmy Joela Schumachera - "Batman Forever" i "Batman i Robin", natomiast ma być ona kontynuacją "Powrotu Batmana". Poprawkami do scenariusza zajęła się Christina Hodson.

Najnowsze produkcje z udziałem Keatona

Michaela Keatona można było ostatnio podziwiać w filmie w "Dumbo" Tima Burtona, a jego nadchodzące projekty to The Trial of the Chicago 7, What is Life Worth, Beetlejuice 2, a także "Morbius".

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

>>> Zobacz także:

Koronawirus pokonał superbohaterów. Premiery "The Batman", "Shazam 2" i "The Flash" przełożone

Pierwszy homoseksualny superbohater Marvela. "The Eternals" w gwiazdorskiej obsadzie. Kiedy premiera?

Michael Keaton: "Nie rozumiałem tej roli"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości