Gwiazdy

"Michael Jackson: Sztuka kłamstwa" - głośny dokument o Królu Popu już Playerze

Gwiazdy

Player.pl

Zachwyt i kontrowersje towarzyszyły Michaelowi Jacksonowi przez całą karierę. „Król Popu” był oskarżany o pedofilię. Nigdy nie został skazany, ale do końca życia musiał się tłumaczyć się z poważnych zarzutów. Był niewinny czy kłamał jak z nut? O tym opowiada film dokumentalny discovery+ Originals „Michael Jackson: sztuka kłamstwa”. Można go oglądać na tylko na Playerze od 1 lipca.

Michael Jackson był największą gwiazdą popu na świecie. Najpierw podbijał serca młodej publiczności jako 8-letni lider zespołu „Jackson 5”, a następnie rozpoczął błyskotliwą karierę solową. Jego sława obiegła cały świat. Podobnie jak kontrowersje wokół jego życia prywatnego. Przez ponad 20 lat kariery aż dwukrotnie stanął przed sądem i musiał bronić się przed oskarżeniami o wykorzystywanie seksualne dzieci. Nigdy nie został skazany, ale wątpliwości nie zniknęły.

„Michael Jackson: Sztuka kłamstwa” - najnowsza produkcja discovery+ Originals

Kariera Michaela Jacksona od początku budziła zachwyt, podobnie jak kontrowersje. Od lat 90. „Królowi Popu” towarzyszyły plotki o pedofilii. Choć gwiazdor nigdy nie został skazany, do końca życia musiał tłumaczyć się z poważnych oskarżeń.

Po latach grupa ekspertów od mowy ciała i psychologii sądowej postanowiła przyjrzeć się wypowiedziom medialnym piosenkarza i ocenić jego prawdomówność. Czy Jackson naprawdę był niewinny? A może kłamał jak z nut? Odpowiedzi na te pytania szuka najnowsza produkcja discovery+ Originals „Michael Jackson: sztuka kłamstwa”.

„Michael Jackson: Sztuka kłamstwa” - o czym jest film?

Czy Micheal Jackson kłamał przed kamerą, kiedy zapewniał o swojej niewinności? Ile było prawdy w stawianych mu zarzutach? Analityk mowy ciała dr Cliff Lansley, ekspert ds. lingwistyki profesor Dawn Archer i psycholog sądowy Kerry Daynes wspólnie analizują medialne wypowiedzi gwiazdora i dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Co kryje się w jego wystąpieniach? Czy Michael Jackson był niewinny?

„Michael Jackson: Sztuka kłamstwa” - gdzie oglądać?

Polska premiera filmu dokumentalnego discovery+ Originals „Michael Jackson: Sztuka kłamstwa” odbyła się 1 lipca w serwisie player.pl.

Player

Barbra Streisand odniosła się do oskarżeń o molestowanie wobec Michaela Jacksona. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Michał Piróg o małżeństwie i adopcji dziecka. "Wszystko rozpadło się trzy miesiące przed ślubem"

Katarzyna Żak pokazała się w kostiumie kąpielowym. Sylwetka aktorki zachwyciła fanów

22-latka chce mieć największe usta na świecie. "Grozi im odwodnienie"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości