MEZO odsłania odrobinę swego domowego sacrum w piosence „Błogostan”

Gwiazdy


Już 22 maja 2020 światło dzienne ujrzy premierowy albumu MEZO pt. „Credo”. Specjalnie dla naszych widzów artysta zdradził odrobinę szczegółów dotyczących krążka i zaśpiewał piosenkę z nowego repertuaru.

Nowa płyta Mezo

Jacek Mejer długo zastanawiał się, jak w niecodziennych czasach promować nową płytę. Wśród piosenek, które udało mu się nagrać, znalazł się utwór „Błogostan”, który jak się śmieje, stał się hymnem domownika.

W ostatnich tygodniach utraciliśmy dużą część wolności osobistej, niektórzy także ekonomicznej. Otworzyła nam się doskonała przestrzeń do rozwoju rodzinnego, do relacji, do zaopiekowania się najbliższymi. Do rozwijania miłości i stworzenia swojego domowego błogostanu. O tym jest nasza piosenka

– powiedział Mezo.

Artysta nową piosenkę dedykował najmłodszej córce, która urodziła się z w zeszłym roku. Jak przyznał, stała się ona jego inspiracją. Ponadto w utworze tym Mezo zdradza fanom namiastkę domowego, prywatnego życia.

15 lat temu urodziła mi się pierwsza córka i o niej też miałem napisane trzy piosenki. Także niewątpliwie piosenka „Błogostan” inspirowana jest moją najmłodszą córką, ale starsza córka też się pojawia w teledysku, także zdradzamy odrobinę domowego sacrum

– dodał.

Jak powstawał utwór „Błogostan” i teledysk?

W czasie pandemii każdy zostaje w domu. Mezo wraz ze współpracownikami wykorzystał możliwości, jakie daje nowoczesna technologia i na odległość pracował nad nowymi utworami. Teledysk do piosenki „Błogostan” to drugi singiel zapowiadający dziewiąty ogólnopolski album „Credo”.

Piosenkę „Błogostan” nagrałem z Adamem Stachowiakiem. Wymienialiśmy się wokalami, każdy sobie aranżował, wysyłał, a producent to wszystko składał

– powiedział.

Artysta zdradził, że podczas tworzenia płyty CREDO, udało mu się nieco zwolnić, a przede wszystkim dojrzeć. Album ten powstawał w samym środku kryzysu, spowodowanego pandemią. To był bardzo dobry moment, aby przyjrzeć się samemu sobie.

Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN artysta wykonał nową piosenkę. Zobaczcie wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch