Gwiazdy

Spektakularna metamorfoza Macieja Dowbora. "Żegnajcie długie kudły"

Gwiazdy

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor zdecydował się na zmianę wizerunku, a efektami spektakularnej metamorfozy podzielił się z fanami w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że zaskoczył tym internautów, którzy zdążyli już przyzwyczaić się do jego półdługich włosów i brody. Jak zareagowali na zmianę?

Maciej Dowbor w mediach społecznościowych

Maciej Dowbor i jego żona Joanna Koroniewska, od jakiegoś czasu prowadzą w sieci popularną "Domówkę u Dowborów". Pełne humoru i pozytywnej energii wideokonferencje budzą zainteresowanie wielu osób. Aktywność dziennikarza w Internecie nie ogranicza się jednak do publikacji kolejnych odcinków oryginalnego formatu na kanale YouTube. Z zaangażowaniem prowadzi on także swój profil na Instagramie - obecnie śledzi go już ponad 200 tysięcy obserwatorów.

Bujny zarost i sięgające do połowy szyi włosy, były, jak dotąd, znakiem rozpoznawczym Macieja Dowbora. Od ponad roku właśnie w takiej odsłonie pokazywał się swoim fanom podczas "domówek", tak też prezentował się na swoim instagramowym profilu. Nagła decyzja o zmianie wyglądu zaskoczyła wszystkich.

Metamorfoza Macieja Dowbora

Na swoim koncie na Instagramie dziennikarz opublikował film, na którym z dumą zaprezentował się w nowym wydaniu. Za spektakularną metamorfozę odpowiada specjalistka, która nie tylko ostrzygła Macieja Dowbora, ale też ujarzmiła jego zarost.

Czary-mary, hokus-pokus. Marylka Duda zakręciła czarodziejską różdżką i BANG. Żegnajcie długie kudły i broda

- napisał pod nagraniem z zakładu fryzjerskiego Maciej Dowbor. Zmiana wizerunku dziennikarza wywołała lawinę komentarzy. Fani nie szczędzili mu komplementów, większość z nich zgodnie przyznała, że nowa fryzura odjęła prezenterowi lat.

- "Mega! Młodziej", "10 lat młodziej, Maciek, super wyglądasz", "Fajny efekt końcowy", "Świetna zmiana" - pisali pod filmem internauci.

Nie zabrakło też komentarzy od gwiazd polskiego show-biznesu.

- "Mega męsko w takich włosach" - napisała Paulina Krupińska, "Och super" - zawtórowała jej Joanna Moro. W ich ślady poszły kolejne gwiazdy, między innymi Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias oraz Cezary Pazura. Na opublikowane w sieci efekty metamorfozy nie pozostała też obojętna żona dziennikarza.

- "Kurczaki mężu, szkoda, że wyjechałeś" - napisała przewrotnie pod nagraniem Joanna Koroniewska.

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska o popularności "Domówki u Dowborów": To, co robimy w internecie jest tylko i wyłącznie nasze

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości