Gwiazdy

Edyta Bartosiewicz nie boi się zmian wizerunku. W sieci pokazała zdjęcie po kolejnej metamorfozie

Gwiazdy

Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz od blisko trzech lat prowadzi oficjalne konto na Instagramie, gdzie można ją zobaczyć w prywatnym wydaniu. Profil piosenkarki obserwuje ponad 26 tysięcy fanów, którzy chętnie komentują jej posty. Ostatnio artystka pochwaliła się w sieci swoją metamorfozą - zmieniła kolor włosów. Nowy wizerunek przypadł do gustu jej obserwatorom, którzy chętnie komentowali nowe zdjęcie.

Edyta Bartosiewicz na Instagramie

Edyta Bartosiewicz popularność zdobyła w latach 90. ubiegłego wieku, kiedy to wydała swoją drugą płytę zatytułowaną "Sen". Krążek okazał się ogromnym sukcesem, czego dowodem była potrójna platyna. To oznacza, że płyta sprzedała się w nakładzie 600 tysięcy egzemplarzy.

Życie prywatne wokalistki nie zawsze układało się równie owocnie. Artystka samotnie wychowywała syna, Aleksandra, dodatkowo pojawiły się problemy zdrowotne na tle psychosomatycznym. Na szczęście Edyta Bartosiewicz nie zrezygnowała z kariery muzycznej i w 2020 roku wydała kolejną płytę, zatytułowaną "Ten moment".

Dodatkowo, od 2018 roku piosenkarka prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami i fotografiami z życia prywatnego. To nie lada okazja dla jej fanów, ponieważ Edyta rzadko wypowiadała się na tematy osobiste publicznie.

Metamorfoza Edyty Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz pochwaliła się w sieci nowym wizerunkiem. Gwiazda pofarbowała włosy na jasny blond, co nie umknęło uwadze jej fanów. Zdjęcie opatrzyła podpisem:

Sobotni wieczór przetoczył się blond falą po mojej głowie? #zdjęcie #foto #photo #fotografia #photography #sobotawieczór #saturdaynight #blondwave #włos #hair

W komentarzach pod postem można przeczytać wiele komplementów pod adresem gwiazdy. Fani są zachwyceni jej metamorfozą i chętnie dzielą się z nią swoimi opiniami: "Fajnie wygląda Pani w tych włosach", "Cudnie!! Tobie w każdym kolorze pięknie", "Ślicznie i w ciemnych, i w blondzie".

Na profilu Bartosiewicz, fani dziękują jej także za dorobek muzyczny. Jak przyznają w komentarzach pod zdjęciem, utwory artystki są im bardzo bliskie. "Pani Edyto, dopiero niedawno zacząłem słuchać Pani najnowszego albumu. Jak się okazało, w bardzo dobrym momencie mojego życia. Dziękuję", "Piękne zdjęcie. Pani profil na insta oglądam jako facet, który pamięta Pani występy z lat 90. Zdrowia i dobrego samopoczucia życzę" - takie wpisy można przeczytać na Instagramie piosenkarki.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Metamorfoza na głowie a zmiany w życiu

Autor: Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości