Gwiazdy

Met Gala 2020 odbyła się mimo pandemii. Julia Robert pochwaliła się suknią, a Kylie Jenner wspominała problemy z kreacją

Gwiazdy


Odbywająca się w Nowym Jorku Met Gala jest jednym z najważniejszych na świecie wydarzeń w branży mody. W tym roku, w związku z pandemią koronawirusa, tradycyjna organizacja imprezy, zwanej modowymi Oscarami, była niemożliwa. Została więc przeniesiona do Internetu. Gwiazdy dzieliły się też w sieci wspomnieniami. Julia Robert pokazała suknię, w której miała wystąpić, a Kylie Jenner zdradziła, że w jej kreacji puścił szew.

Met Gala 2020

Tegoroczna gala miała inaugurować otwarcie wystawy zatytułowanej ''O czasie: Moda i trwanie''. Ekspozycja gromadzi kreację z archiwum Metropolitan Museum of Art z okazji 150. rocznicy powstania tej prestiżowej placówki.

Pandemia i zamknięcie muzeum pokrzyżowały plany organizatorom. Ci jednak nie dali za wygraną - przenieśli całe wydarzenie do Internetu.

Na oficjalnym kanale amerykańskiego wydania magazynu "Vogue'a" odbyła się transmisja, którą prowadziła redaktor naczelna pisma Anna Wintour. Na Met Gali 2020 nie zabrakło muzyki- wystąpiły Florence and the Machine oraz Virgil Abloh . W specjalnej zakładce ''Best of Met Gala'' można sobie przypomnieć poprzednie edycje imprezy.

Kylie Jenner zdradziła na swoim Instagramie, że w jej sukni z Met Gali 2018 puścił szew. O zabawnym zdarzeniu opowiedziała na swoim Instagramie.

Celebrytka pojawiła się na modowym wydarzeniu trzy miesiące po porodzie. Kreacja Alexandra Wanga okazała się za mała i podczas przymierzania materiał się rozerwał. Na szczęście szybko wzbogacono suknię o suwak, który zdaniem Jenner stał się świetnym dodatkiem.

Met Gala 2020 - Julia Robert pokazała suknię, w której miała wystąpić

Oto ja, nie idę dzisiaj na MET Galę #zostańwdomu #takmusiszzostaćwdomu

- napisała aktorka na Instagramie.

Met Gala

Met Gala (Costume Institute Gala) zwana jest modowymi Oscarami. To wydarzenie inaugurujące wystawę w nowojorskim Metropolitan Museum of Art.

Co roku impreza gromadzi największe gwiazdy filmu, muzyki i wybiegów. Stanowi okazję, by zaprezentowały się one na czerwonym dywanie w niezwykłych, specjalnie przygotowanych na ten wieczór kreacjach.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości