Gwiazdy

Ciężarna Meghan Markle zwróciła się do kobiet na całym świecie. "Miliony z nas czeka skrajne ubóstwo"

Gwiazdy

cover video/x-news

Wiele osób zastanawiało się, czy po przeprowadzce do Kalifornii Meghan Markle wróci do aktorstwa. Jak na razie była księżna skupia się jednak na działalności aktywistki. Tym razem wzięła udział w wydarzeniu charytatywnym Global Citizen's Vax Live: The Concert To Reunite The World.

W marcu Meghan Markle i książę Harry udzielili pierwszego wywiadu telewizyjnego po opuszczeniu rodziny królewskiej. Podczas rozmowy z Oprah Winfrey, królową amerykańskich formatów talk-show, padło wiele mocnych słów. Meghan i Harry zdradzili między innymi, że kolor skóry ich potomka wzbudzał wiele kontrowersji na brytyjskim dworze.

Od tamtej pory zakochani nie pokazywali się w mediach. W weekend Markle zrobiła wyjątek i wirtualnie wzięła udział w Global Citizen's Vax Live: The Concert To Reunite The World. Wydarzenie miało na celu zachęcenie ludzi do zaszczepienia się przeciwko COVID-19. Jej przemowa o trudnej sytuacji finansowej kobiet szybko obiegła światowe media.

Meghan Markle po raz kolejny w telewizji

Książę Harry osobiście uczestniczył w wydarzeniu, jednak ciężarna Meghan nie mogła do niego dołączyć. W zamian specjalnie na tę okazję przygotowała specjalne nagranie. W swoim krótkim przemówieniu była księżna poruszyła temat nierówności płci oraz tego, jak bardzo pogorszyła się finansowa sytuacja kobiet w ostatnich miesiącach.

- Od początku pandemii prawie 5,5 miliona kobiet w Stanach Zjednoczonych straciło pracę, a szacuje się, że 47 milionów z nas na całym świecie popadnie w skrajne ubóstwo - mówiła.

- Razem z mężem cieszymy się, że wkrótce powitamy na świecie córkę. [...] Kiedy myślimy o niej, myślimy o wszystkich młodych kobietach i dziewczętach na całym świecie, które muszą otrzymać wsparcie, aby zostać liderkami - dodała.

Meghan Markle w ciążowej stylizacji

Meghan Markle bardzo rzadko bierze udział w publicznych wydarzeniach, toteż za każdym razem media skupiają się nie tylko na tym, co mówi, ale też w co jest ubrana. Zwłaszcza teraz, kiedy spodziewa się dziecka i jej krągłości są już bardzo widoczne.

Tym razem była księżna zaprezentowała się czerwonej sukience z kwiatowym motywem stylizowanej na koszulę. Lekko pofalowane włosy rozpuściła i zaczesała na bok. Uwadze sympatyków Meghan Markle nie uszło to, jak czule trzymała się za duży ciążowy brzuszek. Wygląda na to, że rozwiązanie zbliża się coraz większymi krokami.

Zobacz też:

Marcin Prokop pokazał oryginalne zdjęcie z wakacji. "Nieruchomość nad morzem"

Nina Tyrka porzuciła taniec, aby z bratem prowadzić warzywniak. "Nadal spełniam czyjeś marzenia"

Maja Hyży na romantycznym zdjęciu z partnerem. "Jesteś tym, o którym marzyłam w snach"

Zobacz wideo: Powstanie film o odejściu Meghan i Harry’ego z rodziny królewskiej

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości