Gwiazdy

Meghan Markle udzieli pierwszego telewizyjnego wywiadu po Megxicie?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Media obiegła informacja o zbliżającej się wizycie Księżnej Sussex u Ellen DeGeneres. Prezenterka zapytana o nadchodzący wywiad z Meghan Markle, odpowiada: "Jestem bardzo podekscytowana". Kobiety pozostają w bliskim kontakcie od wielu lat.

Meghan Markle nadal nie wypowiedziała się o “Megxicie” - takim przydomkiem media ochrzciły opuszczenie rodziny królewskiej przez parę książęcą. Spekulacje na temat czasu oraz miejsca wywiadu, który mogłaby udzielić w tej sprawie pojawiają się od dawna. Wielu typuje, że księżna opowie o Megxicie w programie Ellen DeGeneres.

Meghan Markle u Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres zapytana przez paparazzi, czy cieszy się na zbliżający się wywiad z Meghan Markle odpowiedziała:

Tak, jestem bardzo podekscytowana

Komentarz nie powinien być uważany za potwierdzenie, dziennikarka znana jest ze swojego specyficznego poczucia humoru, a odpowiedź mogła być po prostu żartem.

Pierwszy wywiad telewizyjny Meghan Markle

Według doniesień zagranicznych mediów, DeGeneres miała być oczywistym wyborem Markle, która nie wyobrażałaby sobie udzielić tego wywiadu innej osobie. Dlaczego? Ponieważ panie znają się od wielu lat. Prezenterka wraz z żoną odwiedziła nawet Meghan, kiedy ta została mamą. Do ich spotkania doszło w Londynie minionego lata.

Jak donosi Harper’s Bazaar, pomimo entuzjastycznych zapewnień otaczających kobiety osób, nic jeszcze nie jest potwierdzone, a produkcja show nie skomentowała doniesień.

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości