Gwiazdy

Była aktorka, żona, matka i księżna. Meghan Markle świętuje 39. urodziny

Gwiazdy


Meghan Markle jako Rachel Zane podbiła serce Mike’a Rossa w serialu "W garniturach". W prawdziwym życiu pokochał ją i poślubił książę Harry. Księżna Sussex 4 sierpnia skończyła 39 lat, więc nie obyło się bez urodzinowych życzeń na profilu brytyjskiej rodziny królewskiej.

Urodziny Meghan Markle

Meghan Markle, a właścicie Rachel Meghan Markle, skończyła 39 lat. Aktorka urodziła się 4 sierpnia 1981 roku w Los Angeles w rodzinie Dorii Ragland i Thomasa Markle. Oboje rozwiedli się, gdy miała raptem 6 lat i pozostała pod opieką swojej matki. Mimo to cały czas utrzymywała kontakt z ojcem – byłym operatorem filmowym. To dzięki niemu i wizytom na planie produkcji, przy której pracował, Meghan zakochała się w aktorstwie. Po ukończeniu katolickiego liceum zdecydowała się na równoległe studia na kierunkach historia teatru i stosunki międzynarodowe.

Największą popularność przyniósł jej serial "W garniturach". Nim jednak dała się poznać widzom jako Rachel Zane, pojawiała się również w innych produkcjach i pracowała jako modelka. Zarabiała też na kaligrafowaniu zaproszeń na różne uroczystości.

Aktorstwo nie było jedyną rzeczą, jaka zajmowała Meghan. Prowadziła również własny blog The Tig i angażowała się w sprawy społeczne - jako feministka głośno mówiła o prawach kobiet.

Meghan Markle prywatnie

Prywatnie Meghan Markle przez długi czas związana była z Trevorem Engelsonem, którego poznała w 2004 roku. Wtedy właśnie stawiała pierwsze kroki w aktorstwie. Po 6 latach od spotkania oboje zaręczyli się, a już rok później zdecydowali się na ślubną ceremonię na Jamajce. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Ze względu na pracę w serialu "W garniturach” Meghan dzieliła życie między Kanadę a Stany Zjednoczone, a z ukochanym widywała się bardzo rzadko. Po 2 latach od powiedzenia sobie „tak” doszło więc do rozwodu.

Szczęście jednak nie opuściło całkiem Meghan. W 2016 roku poszła na randkę w ciemno w Londynie. Okazało się, że jej znajoma umówiła ją z nikim innym, jak z księciem Harrym. Aktorka zrobiła na nim wrażenie. Doszło więc do kolejnego spotkania, a nawet wspólnej wyprawy do Botswany. Ich związek rozwijał się i w listopadzie 2017 roku oficjalnie ogłoszono ich zaręczyny.

Ukoronowaniem ich narzeczeństwa była uroczysta ceremonia ślubna, która obyła się 19 maja 2018 roku. Na wydarzeniu oprócz m.in. rodziny królewskiej pojawiły się takie sławy, jak chociażby Victoria i David Beckhamowie, obsada serialu "W garniturach", Serena Williams czy Oprah Winfrey. Rok później na świat przyszedł synek małżonków: Archie Harrison. W 2020 roku Meghan i Harry poinformowali o rezygnacji z pełnienia ważnych funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Przeprowadzili się też za ocean, gdzie starają się wieść normalne życie.

Przypominamy niektóre z publicznych wyjść Meghan Markle i księcia Harry'ego:

Zobacz także:

Kinga Rusin zachwyca w bikini. Internauci: "Z taką figurą powinna zagrać Pani dziewczynę Bonda"

Katarzyna Zielińska świętuje siódmą rocznicę ślubu: "Jest mi z nim superowo". Pokazała piękne zdjęcie

Mąż Joanny Krupy dołączył do niej i córeczki. Reakcja malutkiej jest rozczulająca [WIDEO]

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości