Gwiazdy

Megan Fox zostawiła ciężko chorego męża, gdy był przykuty do łóżka?

Gwiazdy

x-news

Megan Fox jest oskarżana o to, że nie pomogła swojemu mężowi Brianowi Austinowi Greenowi, gdy ten walczył z ciężką chorobą mózgu. Niedawno potwierdziła się informacja o rozstaniu aktorskiej pary. Teraz na jaw wychodzą szczegóły dotyczące zakończenia burzliwego związku.

Megan Fox i Brian Austin Green rozstali się

Fox i Green pobrali się w 2010 roku, po 6 latach związku. Mają trzech synów w wieku 4, 5 i 8 lat. W 2015 roku Megan złożyła pozew o rozwód, ale wycofała go rok później. Powodem decyzji o rozstaniu miały być różnice nie do pogodzenia.

Pogłoski o zakończeniu związku aktorskiej pary krążyły już od dawna. Megan i Brian spędzali osobno czas izolacji związanej z koronawirusem. Plotki podsyciło również ostatnie publiczne wyjście aktorki z raperem Machine Gun Kelly'm.

Informacje o definitywnym rozstaniu potwierdziły się we wtorek. Gwiazdor "Beverly Hills 90210" zapewnił, że utrzymuje z Megan przyjazne stosunki, a nawet zamierza spędzać "rodzinne wakacje" z nią i trojgiem ich dzieci.

Jednak media doszukują się powodów rozstania. Według prasy, chodzi o niewierność aktorki znanej z serii filmów o Transformersach.

Czy Megan Fox zostawiła chorego męża?

Portal Page Six twierdzi, że Megan Fox po raz pierwszy odeszła od męża już 5 lat temu. Brian Austin Green był wtedy poważnie chory. Cierpiał na niezdiagnozowane do tej pory schorzenie neurologiczne. Objawy przypominały udar mózgu. Aktor z trudem się poruszał, przez kilka miesięcy leżał w łóżku.

Praktycznie nie mógł nawet ruszać głową

- pisze portal.

W tym właśnie trudnym dla Greena czasie, wiosną 2015 roku, jego żona wyjechała do Los Angeles, by wziąć udział w zdjęciach do drugiej części "Wojowniczych Żółwi Ninja". Według informacji Page Six, po powrocie do domu szybko chciała rozstać się z mężem. Po kilku miesiącach złożyła nawet pozew rozwodowy.

Wtedy parze udało się pogodzić. Jednak kilka lat później Megan Fox poznała na planie rapera Machine Gun Kelly’ego, z którym jest obecnie widywana. Wygląda na to, że tym razem zostawiła męża na dobre.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości