Gwiazdy

Maya Thomas i Cezary Borowik w finale „Mam Talent!”

Gwiazdy

Aktualizacja:

Za nami ostatni półfinał 12. edycji programu „Mam Talent!”. W wielkim finale, który już za tydzień wystąpią: Maya Thomas i Cezary Borowik. Jakie towarzyszą im emocje po wczorajszym wieczorze? Co pokażą za tydzień? Na co przeznaczą ewentualną wygraną?

Maya i Cezary w finale „Mam Talent!”

Już za tydzień wielkie finał 12. edycji programu „Mam Talent!”. W finale udział weźmie dziesięciu uczestników, po dwóch z każdego półfinału. Dwójką ostatnich szczęśliwców, którzy dołączyli do grona finalistów są Maya Thomas i Cezary Borowik. To oni w przyszłą sobotę będą walczyć o sympatię widzów i główną wygraną, czyli 300 tys zł.

Maya do finału „Mam Talent!” weszła decyzją widzów, którzy wysyłali na nią smsy. Na Cezarego swój głos oddali jurorzy, którzy musieli wybrać między nim, a ubiegającym się o miejsce w finale iluzjonistą Just Edim.

Talent i ciężka praca

Maya Thomas to 15-letnia wokalistka, która śpiewu uczy się sama. Jej pasję odkryła mama, kiedy dziewczynka miała sześć lat. Ma w sobie dużo samozaparcia. Nastolatka ćwiczy śpiew codziennie. To dla niej nie tylko trening, ale również sposób na relaks. O występach na scenie marzyła od zawsze. Marzy o karierze piosenkarki.

Cezary Borowik to 24-letni tancerz. Pracuje jako instruktor tańca. Swój taneczny talent odkrył dosyć późno. Dzięki talentowi i ciężkiej pracy szybko odniósł sukces. Poza tańcem pasjonuje się sportem oraz malarstwem. Cezary wziął udział w 9 edycji „Mam talent!”, gdzie dotarł do półfinałów. Do 12. Edycji zgłosił się, ponieważ czuł niedosyt z poprzedniej edycji.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości