Gwiazdy

Dzieci gwiazd zdają maturę. Kto w tym roku podchodzi do egzaminu dojrzałości?

Gwiazdy

Matury trwają. W środę zdający przystępują do obowiązkowego pisemnego egzaminu z matematyki na poziomie podstawowym. Wśród nich są również dzieci gwiazd. Które z nich zmagają się z "królową nauk"?

Matura 2021

Maturzyści muszą obowiązkowo przystąpić do trzech egzaminów pisemnych na poziomie podstawowym: z języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego. W tym roku mierzą się również z nimi dzieci gwiazd. Stawka jest wysoka, bo od wyniku ich matur zależy, na jakie studia zostaną przyjęci. Jesteście ciekawi, kto walczy o swoją przyszłość?

Dzieci gwiazd zdają egzamin dojrzałości

Oliwia Bieniuk – córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Oliwia Bieniuk w zeszłym roku świętowała 18. urodziny. Wówczas w rozmowie z Dorotą Wellman wyjawiła, że mama zaraziła ją miłością do aktorstwa i być może w przyszłości się z nim zwiąże. Ma jednak świadomość, że nie jest to łatwy zawód, więc opracowuje również plan B.

- Jak nie wyjdzie mi z aktorstwem, no to chciałabym jakby pójść dalej z modelingiem... Ja ogólnie jestem bardzo krytyczna, jeżeli chodzi o samą siebie – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Ponadto Jarosław Bieniuk niejednokrotnie podkreślał, że zanim jego córka zacznie prężnie rozwijać karierę, powinna skupić się na nauce. I tak też się stało. Oliwia Bieniuk dzielnie mierzy się z egzaminami.

Tomasz Malcolm – syn Moniki Zamachowskiej i Jamiego Malcolma

Tom Malcolm jest synem Moniki Zamachowskiej z małżeństwa z pilotem Jamiem Malcolmem. Para ma też córkę Zofię. Starsza z pociech właśnie przystępuje do matury, o czym dumna mama poinformowała na swoim Instagramie:

- Piękny poranek. Nie mogę spać. Dzisiaj, wraz z maturą mojego syna, kończy się pewien etap w moim życiu. To było 20 lat miłości, walki, szczęścia i pracy. Jestem z Tomka bardzo dumna, z tego, co osiągnął i z tego, jak sobie radzi. Sam fakt, że przystępuje do matury, jest dla mnie dowodem na to, że jego Asperger nie ma nad nami władzy. Od teraz mój syn będzie podejmował własne decyzje, choć zawsze będę go wspierać w 100%. Nie zmienia to faktu, że moja misja wychowawcza jest tutaj bliska końca. Jestem gotowa na nowe w moim życiu i wiem, że Tomek też. Kocham Cię, synku – napisała na Instagramie.

Xavier Wiśniewski - syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Wśród znanych maturzystów jest również Xawier Wiśniewski, który marzy o karierze dziennikarza lub managera sportu i wciąż się waha w kwestii ostatecznej decyzji. Tuż przed rozpoczęciem egzaminów Marta Wiśniewska w Dzień Dobry TVN wyjawiła, że sama bardziej stresuje się maturą niż jej syn:

- Moje dziecko jest kompletnie wyluzowane. Powtarza mi "mamo uspokój się, przecież to zdam, to tylko polski", więc jest dużo bardziej wyluzowane ode mnie – podkreślała.

Z kolei pierwszego dnia matur zamieściła na swoim Instagramie fotografię syna. - Trzymam kciuki za Ciebie synu i wszystkich tegorocznych maturzystów .... i ich rodziców. Powodzonka! – napisała.

Posłuchaj całej rozmowy z mamą Xaviera: Jakie nastroje panują w domach maturzystów? Wśród rodziców Marta Wiśniewska

Zobacz także:

Anna Kalczyńska o wyjątkowej miłości ojca. "Mam nadzieję, że zdołałam odwzajemnić mu uczucie, którym mnie otoczył"

Natalia Kukulska świętuje urodziny córki: "Nie będę wychwalać, choć umiem i byłoby za co..."

Pogoda w środę: przelotne opady, na południu Polski nawet 19 stopni

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości