Gwiazdy

Matthew McConaughey wydał autobiografię. Tych rzeczy nie wiecie o aktorze. "To nie był grzeczny chłopiec"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Matthew McConaughey to znany na całym świecie aktor i producent filmowy. Laureat Oscara właśnie wydał autobiografię, a w niej pikantne szczegóły z życia prywatnego. O śmierci ojca rozpisują się media z każdego zakątka świata.

Na początku listopada Matthew McConaughey będzie świętował 51. urodziny, natomiast 20 października do sprzedaży trafiła jego autobiografia "Greenlights". Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN uchylił rąbka tajemnicy, co odnajdziemy w książce.

Matthew McConaughey wydał autobiografię

Matthew McConaughey dziś jest szczęśliwym mężem Camili Alves i ojcem trójki dzieci. Okazuje się jednak, że w młodości wywinął kilka numerów.

W swojej książce chciał rozliczyć się z przeszłością, bo to nie był grzeczny chłopiec. I marihuana się tam pojawiała, raz był aresztowany nago przez policję

- powiedział Mateusz Hładki.

Oprócz burzliwej młodości, w swoje autobiografii McConaughey opowiada również o własnym ojcostwie i małżeństwie. Nie zabrakło także wątków dotyczących najbardziej znanych ról.

McConaughey o śmierci taty

Fragment autobiografii, który przykuł uwagę wszystkich na świecie, to moment mówiący, jak zmarł tata aktora. Odszedł, gdy był na szczycie uniesienia miłosnego z jego mamą. Wcześniej nawet powiedział synowi, że odejdzie, gdy będzie kochał mamę. To było gorące małżeństwo. Matthew pamięta scenę z dzieciństwa, gdy mama złamała tacie nos, a on oddał jej butelką od ketchupu. Sekundę po tym były chwile miłosnych uniesień

- zdradził nasz dziennikarz.

To było takie włoskie małżeństwo. Zresztą trzy razy się rozwiedli i trzy razy wzięli ślub

- dodał.

Dlaczego "Greenlights"?

Obecnie 50-letni aktor jest praktykującym metodystą. Stąd pomysł na tytuł autobiografii.

Ten okres burzy i naporu ma już za sobą. Teraz medytuje i jest otwarty na sygnały, które wysyła mu wszechświat – takie zielone światła, drogowskazy - dlatego "Greenlights"

- wyjaśnił Hładki.

Zobacz wideo: Matthew McConaughey będzie wykładał na Uniwersytecie w Teksasie

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości