Gwiazdy

Szokujące wyznanie gwiazdy Hollywood. Matthew McConaughey jako nastolatek był molestowany

Gwiazdy

Aktualizacja:

Z autobiografii "Greenlights" dowiadujemy się, że Matthew McConaughey jako nastolatek padł ofiarą molestowania seksualnego. W Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk pochyliła się nad traumatycznym doświadczeniem aktora.

20 października do sprzedaży trafiła autobiografia "Greenlights" Matthew McConaugheya. Zdobywca Oscara za rolę w "Witaj w klubie" przybliża w niej momenty z życia, które sam zaklasyfikował jako "czerwone", "żółte" i "zielone światła". Stąd tytuł książki. Odnajdziemy w niej zatem zarówno szczęśliwe wątki, gdy opisuje swoje małżeństwo i karierę aktorską, jak i traumatyczne przeżycia.

Sekrety aktora

Po opublikowaniu książki media rozpisywały się na temat okoliczności śmierci ojca aktora (okazało się bowiem, że mężczyzna zmarł podczas stosunku seksualnego), a teraz opisują skrywany przez lata sekret McConaugheya, że w wieku 15 lat został zmuszony do obycia stosunku seksualnego. To był jego pierwszy raz.

Byłem pewny, że pójdę do piekła za przedmałżeński seks

– napisał.

Matthew McConaughey był molestowany

Z kolei w wieku 18 lat był molestowany przez mężczyznę.

Nie ujawnia jego tożsamości, więc nie wiemy, czy to był ktoś bliski, czy obcy mężczyzna. Za to opowiada o szczegółach, że został ogłuszony, znalazł się w tylnej części vana i tam doszło do traumatycznej sytuacji

– wyjaśniła Sandra Hajduk.

Matthew McConaughey na łamach "The New York Times" powiedział, że napisał "Greenlights" częściowo po to, by rozprawić się z młodzieńczym okresem. W książce pokazuje, ile wysiłku wymagało dotarcie do miejsca, w którym obecnie się znajduje. Dziś Matthew McConaughey jest szczęśliwym mężem Camili Alves, ojcem trójki dzieci i praktykującym metodystą.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości