Gwiazdy

Mateusz z "Fit Lovers" w oktagonie. Jak czuje się przed pierwszą w życiu walką?

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Reporter:
Robert Stockinger
Źródło:
Dzień Dobry TVN
Fit Lovers na treningu w oktagonie

Mateusz Janusz razem ze swoją partnerką Pamelą Stefanowicz motywuje młodych ludzi do regularnego uprawiania sportu. Tym razem postanowił podjąć się nowego wyzwania, jakim jest starcie na ringu w MMA. Jak czuje się na tydzień przed walką?

Fit Loversi zaczynają przygodę z nowym sportem

Fit Lovers swoją formą podbili serca nie tylko internautów, ale też widzów Ameryka Express. Już niedługo pojawi się jednak nowa odsłona Mateusza. Choć wszyscy znają go z jego działalności sportowej i internetowej, wkrótce znajdzie się także w oktagonie jako zawodnik MMA. Choć nigdy wcześniej nie trenował MMA, przed pierwszą walką czuje się bardzo dobrze. Sportami walki interesuje się dopiero od roku. Mateusz bardzo zachęca wszystkich do spróbowania sportów walki, ponieważ są przekrojowe i mogą dać bardzo dużo radości.

W treningach wspiera go jego partnerka Pamela, która dba między innymi o to, by odpowiednio się odżywiał. Mężczyzna niesamowicie docenia jej pomoc i wsparcie – twierdzi, że gdyby nie ona, pewnie nawet nie wszedłby do oktagonu. Dla Pameli ten rodzaj sportu jest nowością, dla Mateusza jednak nie do końca, ponieważ jego wcześniejsze treningi trickingu pozwoliły mu pracować nad podobnego rodzaju ruchami.

Mateusz Janusz pojawi się w oktagonie

Trener Mateusza uważa, że ten nigdy nie będzie w szczycie swojej formy, ponieważ przyszły zawodnik jest perfekcjonistą i ciągle próbuje znaleźć się wyżej. Zaznacza jednak, że od momentu gdy podczas pandemii zaczęli treningi w salonie, jego postępy są ogromne.

Misją Fit Lovers jest zaangażowanie młodzieży i pokazanie im, że sport jest fajny – niezależnie od tego, czy jest to fitness, surfing, MMA czy siatkówka. Mateusz stoczy stoją pierwszą walkę w Gdańsku, 20 listopada. Tydzień przed zawodami sportowiec czuje się spokojny.

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Reporter: Robert Stockinger

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości