Gwiazdy

Mateusz Hładki w doskonałej formie na wakacjach. Łukasz Jemioł: "Czekaliśmy na to zdjęcie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNOlszanka/East News

Sezon wakacyjny to idealny czas, by naładować baterie na kolejne miesiące. Na zasłużony wypoczynek wybrał się ostatnio Mateusz Hładki, który postawił na wypoczynek na greckich wyspach. Na jednym z pamiątkowych zdjęć zaprezentował swoją doskonałą formę. Fani oszaleli.

Mateusz Hładki w świecie show-biznesu

Mateusz Hładki to nasz reporter i specjalista od show-biznesu. Swoją charyzmą ujął już wiele gwiazd, które pokazywały mu wnętrza swoich domów i mieszkań - dzięki niemu dowiedzieliśmy się, jak swoje cztery kąty urządzili m.in. Agnieszka Kaczorowska-Pela z rodziną, Maja Bohosiewicz czy Qczaj. Mateusz gościł również w ogrodzie Maryli Rodowicz. Wokalistka opowiedziała mu o swojej rodzinie, a także zdradziła tajniki nowej diety. W tym roku dziennikarz skończył 34 lata.

Przypominamy jego najciekawsze materiały:

Mateusz Hładki na wakacjach w Grecji

Na kolejne ciekawe rozmowy Mateusz Hładkiego z gwiazdami będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Reporter aktualnie wypoczywa bowiem nad Morzem Śródziemnym, w słonecznej Grecji, dzieląc się ze swoimi obserwującymi pamiątkowymi fotografiami. Na jednej z nich cieszy się wodną kąpielą i zachwyca idealną, umięśnioną sylwetką. Mateusz może pochwalić się tak imponującą budową dzięki regularnym treningom na siłowni.

Czekaliśmy na to zdjęcie ?

- skomentował post Łukasz Jemioł.

Adonis ?

- dodała Karolina Borys.

Wakacje gwiazd

Pandemia koronawirusa nie przeszkodziła wielu znanym osobom w urlopie. Gwiazdy postawiły zarówno na wypoczynek krajowy, jak i zagraniczny. Zdjęcia z Włoch publikowali m.in. Julia Wieniawa, Damian Michałowskich, Stefano Terrazzino czy Olga Bołądź. Izabela Janachowska z rodziną wygrzewała się w Hiszpanii, a kierunek nad polskie morze obrali Agnieszka Dygant, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor czy Gabi Drzewiecka.

Zobacz także:

Ania Lewandowska pokazała cellulit. Które gwiazdy również nie wstydzą się niedoskonałości?

Dorota Szelągowska szczerze o dawnych kompleksach i małżeństwie z Adamem Sztabą. "Nasze drogi po prostu się rozeszły"

Izabela Janachowska ocenia swoje modowe wpadki. Jej reakcje rozbawią was do łez. "Jezu, jak ja wyglądam!"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości