Gwiazdy

Mateusz Hładki imponuje umięśnioną sylwetką i chwyta za łopatę. "Żadnej pracy się nie boję"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Kto by pomyślał, że Mateusz Hładki przed laty borykał się z nadwagą i miał kompleksy na punkcie swojego ciała. Teraz dziennikarz Dzień Dobry TVN może się pochwalić nienaganną sylwetką. Na najnowszym zdjęciu, na którym prezentuje się bez koszulki i z łopatą w dłoniach, doskonale widać, ile pracy włożył w to, by tak wyglądać.

Mateusz Hładki bez koszulki

Przed laty Irena Kwiatkowska w serialu "Czterdziestolatek" często powtarzała, że jest kobietą pracującą i żadnej pracy się nie boi. Teraz znany dziennikarz i reporter Dzień Dobry TVN, Mateusz Hładki, postanowił wziąć z niej przykład. Choć na co dzień występuje w telewizji, przeprowadza wywiady ze znanymi osobami i dzierży w dłoni mikrofon, to później nie ma problemu, by chwycić za... łopatę!

Mateusz pochwalił się zdjęciem z działki. A tam, zamiast wylegiwać się na leżaku lub grillować, wziął się do roboty. W upalny, letni dzień zabrał się do przekopywania ogródka. Z pewnością było mu gorąco, dlatego ściągnął koszulkę i odsłonił ciało. Wyrzeźbione plecy i umięśnione nogi robią wrażenie. Widać, że Hładki bardzo dba o swoją sylwetkę, często chodzi na siłownię, a efekty ćwiczeń są imponujące.

- Żadnej pracy się nie boję - napisał Mateusz na Instagramie.

Poczucie humoru dziennikarza bardzo przypadło do gustu jego fanom: - "Zapraszam kolegę do mnie na działkę", "Irena Kwiatkowska dziennikarstwa", "Kto pod kim dołki kopie...", "Do pracy rodacy!" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Mateusz Hładki schudł 40 kg

Mateusz Hładki w dzieciństwie miał sporą nadwagę. Rówieśnicy nie szczędzili mu słów krytyki z powodu jego otyłości. Gdy poszedł na studia, postanowił zmienić swoje życie i schudnąć, ponieważ jego marzeniem była praca w telewizji. Droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki była ciężka i długa.

- Uznałem, że chcę pracować na wizji i chcę dobrze wyglądać. Oczywiście ważne były też zdrowie i kondycja - przyznał dziennikarz w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

By zrzucić zbędne kilogramy, najpierw zapisał się na siłownię, a później zaczął zdrowo się odżywiać. Dzięki wysiłkowi i wielu wyrzeczeniom stracił aż 40 kilogramów. Hładki do tej pory utrzymuje efekty zmagań z wagą i jest w rewelacyjnej formie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Mateusz Hładki o walce z nadwagą

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości