Gwiazdy

Mateusz Damięcki w żałobie. Aktor opublikował poruszający wpis. "Nie można umrzeć, kiedy żyje się w innych"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Mateusz Damięcki podzielił się w sieci smutną informacją. Zmarła Anna Justice, reżyserka i scenarzystka filmów. - Kiedy odchodzi ktoś, kto oddał ci część swojego serca i duszy, to tak naprawdę wcale nie odchodzi - napisał aktor w pożegnalnym wpisie na Instagramie.

Mateusz Damięcki żegna Annę Justice

W mediach społecznościowych Mateusza Damięckiego pojawił się rozdzierający serce wpis. Aktor żegna w nim reżyserkę Annę Justice, z którą pracował przy filmie "Zagubiony czas".

- Kiedy odchodzi ktoś, kto oddał ci część swojego serca i duszy, to tak naprawdę wcale nie odchodzi, tylko wprowadza się na stałe, stając się częścią ciebie. Aniu, od teraz mam Cię blisko, czuj się jak u siebie w domu. Nie można umrzeć kiedy żyje się w innych. I to nie jest tylko wiara. To fakt. Anna Justice - czytamy.

Fani byli wyjątkowo poruszeni tym wpisem. W komentarzach czytamy:

  • Najpiękniejsze pożegnanie jakie widziałam.
  • Cudne słowa płynące z głębi dobrego i kochającego serca, anielskie słowa!
  • Pięknie napisane.

Mateusz Damięcki: życie prywatne

Mateusz Damięcki od 9 lat związany jest z Pauliną Andrzejewską. Początkowo para mówiła, że nie spieszą się ze ślubem, ale ostatecznie pobrali się w 2018 roku i to bez błysków fleszy. Wiadomo, że są ze sobą niezwykle szczęśliwi, mimo że nie udzielają wspólnych wywiadów i rzadko pokazują się razem na czerwonym dywanie. Zakochani doczekali się potomka, Franciszka, który ma obecnie 3 latka.

Na początku tego roku aktor podzielił się w mediach społecznościowych z fanami wiadomością, że niedawno został ojcem po raz drugi. Drugiemu synowi Mateusz i Paulina dali na imię Ignacy.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Mateusz Damięcki czule o synku: Większość czasu spędza za kulisami teatrów

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości