Gwiazdy

Mateusz Damięcki został po raz drugi ojcem. Zdradził imię i płeć dziecka

Gwiazdy

Mateusz Damięcki podzielił się z fanami w mediach społecznościowych szczęśliwą wiadomością. Okazało się, że były to dla niego szczególnie wyjątkowe święta, ponieważ po raz drugi został ojcem. Na Instagramie zdradził już imię i płeć dziecka.

Rodzina Mateusza Damięckiego

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska są ze sobą od 9 lat. Początkowo mówili, że nie spieszą się ze ślubem, ale ostatecznie pobrali się w 2018 roku i to bez błysków fleszy. Wiadomo, że są ze sobą niezwykle szczęśliwi, mimo że nie udzielają wspólnych wywiadów i rzadko pokazują się razem na czerwonym dywanie. Doczekali się również potomka, Franciszka, który ma obecnie 3 latka. Aktor w wywiadzie z "Party" powiedział wówczas, że w momencie pojawienia się syna, jego życie odwróciło się o 180 stopni.

- To jest może trochę banalne spostrzeżenie, ale kiedy w moim życiu pojawiło się dziecko, zrozumiałem, po co to wszystko jest, to, co do tej pory robiłem na świecie . To jest zabawne, bo chociaż moje codzienne obowiązki zawodowe są takie same jak wcześniej, to nagle one nabrały zupełnie innego znaczenia. I to jest bardzo cenna lekcja, którą dostałem od życia. (...) Nagle okazało się, że potrafię być cztery razy bardziej zorganizowany niż wcześniej. Zauważyłem, jak wiele czasu do tej pory marnowałem. Teraz po prostu nie mogę sobie na to pozwolić. Kiedy przypominam sobie siebie sprzed kilku lat, to jeszcze bardziej się cieszę, że dłużej nie czekałem na to, żeby zostać ojcem - mówił Mateusz Damięcki.

Drugie dziecko Mateusza Damięckiego

Teraz aktor podzielił się w mediach społecznościowych z fanami zaskakującą wiadomością. Okazało się, że niedawno Mateusz Damięcki został po raz drugi ojcem. Jego żona Paulina urodziła synka, któremu dali na imię Ignacy.

- Bądźcie zdrowi. U nas wszystko do góry nogami. Ale cała rodzina już w domu. I to najważniejsze . Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, Mateusz, Paula, Franek i Ignaś - napisał na Instagramie.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy zaskoczonych internautów. Nikt bowiem nie spodziewał się, że małżeństwo spodziewa się kolejnego dziecka. Okres pandemiczny zdecydowanie sprzyjał im w utrzymaniu tajemnicy.

Redakcja Dzień Dobry TVN składa serdeczne gratulacje!

Czy gwiazdy filmu "Miłość jest wszystkim" wariują w święta? "Mam z tym problem od wielu lat". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości