Gwiazdy

Mateusz Damięcki zdobył się na szczerość: "Zaznaczam nadchodzące dni czarnym krzyżykiem, jako z góry przegrane"

Gwiazdy

Bartosz Tomaszewski/ DDTVN

Pandemia nie zwalnia tempa, dlatego rząd zdecydował się przedłużyć obowiązujące w kraju obostrzenia. Dalej zamknięta będzie większość sklepów. Nie pójdziemy też do kina czy teatru. Do sprawy w mediach społecznościowych w zabawny sposób odniósł się aktor Mateusz Damięcki.

Mateusz Damięcki komentuje lockdown

Wymuszone pandemią zamknięcie kin i teatrów sprawiło, że wielu artystów zostało bez środków do życia. Do trudnej sytuacji ludzi kultury odniósł się aktor Mateusz Damięcki. - Drodzy malkontenci, smutni i zazdrośni. Sorki, że ostatnio niewiele zdjęć i uśmieszków ode mnie. Nie dlatego, że gdzieś na plaży Dominikany czy Zanzibaru, pod jaskrawo zieloną palmą posiałem swój najnowszy telefon s1000gxs , ale dlatego, że po prostu nie bardzo jest o czym pisać - napisał Damięcki.

Aktor zapewnił, że tak samo jak większość społeczeństwa zmaga się z szarą rzeczywistością i po prostu stara się przetrwać kolejny lockdown.

- Spokojnie, jestem z Wami, w chłodzie, obrzydliwym śniegu, w jednostajnym trudzie nieciekawego znoju codziennego. Zdjęcie mam nadzieję wystarczająco nieatrakcyjne, by niektórych z Was usatysfakcjonować. Nie wygrałem kilku castingów, teatry zamknęli na kolejne prawie dwa tygodnie, przedszkola nadal zawieszone, w kalendarzu zaznaczam nadchodzące dni czarnym krzyżykiem, jako z góry przegrane. Przepraszam też za wszystkich znajomych z branży, którzy polecieli samolotem w pogoni za nadzieją. Czekam na wynik jeszcze jednych próbnych zdjęć, trzymajcie kciuki, żeby dostał to kto inny, bo jeszcze musiałbym się uśmiechnąć. A teraz do boju i hejtować tych, którym lepiej, cieplej i weselej. Wasz Ma - zakończył swój wpis.

Choć fani docenili dystans i poczucie humoru aktora, to pod postem pojawiły się też słowa wsparcia dla aktora:

  • Panie Mateuszu proszę się uśmiechnąć ? Po pochmurnych dniach przychodzą pogodne ?;
  • Panie Mateuszu jest Pan tutaj z nami to jest najlepsze niż Zanzibary czy inne takie;
  • Ma Pan takie same troski , jak my ,"szaraczki". W tym czasie pandemii od roku ... dziękujemy że Pan jest ? Zwykły, niezwykły człowiek!?;
  • Uwielbiam Pana za..dystans i poczucie humoru. Życzę wszystkiego najlepszego.

Mateusz Damięcki - kim jest?

Mateusz Damięcki jest aktorem teatralnym, filmowym oraz dubbingowym. Debiutował w 1993 roku rolą Janika w filmie "Ostatnie starcie". Rozpoznawalność przyniosła mu rola w kultowym serialu "Matki, żony i kochanki". Zagrał także w "Przedwiośniu", "Jutro idziemy do kina" czy "Kochaj i tańcz".

Prywatnie związany jest z Pauliną Andrzejewską, instruktorką baletu. Wspólnie wychowują dwóch synów - Franciszka i Ignacego.

Rodzina Damięckich i izolacja na sportowo

Zobacz także:

Rząd przedłużył obostrzenia. Minister zdrowia podał nowy termin. "W przyszłym tygodniu mają być podjęte dalsze decyzje"

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło oficjalnie zapowiadają wspólny utwór! Znamy tytuł i datę premiery

Pogarsza się kondycja psychiczna uczniów. "Częściej odczuwane poczucie osamotnienia, irytacji i braku energii"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości