Gwiazdy

Ruszyły zdjęcia do jubileuszowej edycji "MasterChefa". Uczestnikom na planie towarzyszył gość specjalny

Gwiazdy

Piotr Blawicki/East News

Program "MasterChef" dla kucharzy amatorów może być przepustką do kariery. Uczestnicy pod okiem jurorów szkolą się i konkurują ze sobą w niezwykle trudnych kulinarnych wyzwaniach. Już jesienią na antenie TVN zobaczymy 10. jubileuszową edycję najsmaczniejszego show w Polsce. Prace na planie właśnie się zaczęły.

MasterChef 10 - początek zdjęć

Fani "MasterChefa" z pewnością nie mogą się doczekać kolejnej edycji najpopularniejszego kulinarnego show. A ta będzie wyjątkowa, bo jubileuszowa. Po raz 10. miłośnicy gotowania zmierzą się ze sobą i zawalczą o tytuł najlepszego kucharza w Polsce.

Dla kogo marzenia staną się rzeczywistością? O tym zdecydują surowi i wymagający jurorzy − Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Choć zwykle nie szczędzą słów krytyki, gdy uczestnicy serwują niesmaczne dania, to jednak nikt tak nie potrafi pochwalić, jak oni.

Na początku czerwca wystartowały zdjęcia do nowej edycji show. Na Placu Szczepańskim w Krakowie swoje umiejętności zaprezentowali uczestnicy wyłonieni podczas castingów online. W tym roku, tak samo jak w ubiegłym, z powodu pandemii preselekcje musiały się odbyć przez internet.

Gościnnie na planie pojawiła się także Basia Ritz , zwyciężczyni 1. polskiej edycji "MasterChefa"! Kto powtórzy sukces Oli Juszkiewicz, która wygrała poprzednią, 9. edycję, i podbije podniebienia jurorów?

"MasterChef" - o czym jest program?

Program "MasterChef" jest emitowany od września 2012 roku na antenie TVN. Jurorami są najpopularniejsza restauratorka w Polsce Magda Gessler, znakomity i ceniony kucharz Michel Moran oraz kulinarna ekspertka i specjalistka w dziedzinie cukiernictwa Anna Starmach.

W show zawodnicy konkurują ze sobą w kulinarnych zadaniach. Gotują pod presją czasu, a ich dania oceniają surowi krytycy. Zwycięzca otrzymuje 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej oraz tytuł i statuetkę polskiego MasterChefa.

Zobacz wideo: Co słychać u MasterChefa Mateusza Zielonki?

Zobacz także:

Magda Gessler dla zmarłego męża złamała przepisy. "Zrobiłam to w najbardziej prozaiczny sposób"

Wyjeżdżasz na egzotyczne wakacje? Dietetyk: "W pierwszych dwóch dobach powinniśmy unikać surowych produktów"

Różnica wieku w związku ma znaczenie? Seksuolog: Młoda kobieta szuka sponsora, a starsza szuka kochanka - to krzywdzące stereotypy

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości