MasterChef Junior - telewizja TVN rozpoczęła zdjęcia do 5. sezonu

Gwiazdy


MasterChef Junior to program, który podbił serca polskich widzów. Właśnie ruszyły zdjęcia do 5. sezonu kulinarnego talent-show, który ukaże się w wiosennej ramówce telewizji TVN. Z jurorami programu spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

Ruszyły zdjęcia do 5. sezonu popularnego programu MasterChef Junior. Jurorami, tak jak w poprzednich edycjach, zostali: Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran. Dzieci, które wystąpią w show zostały wybrane podczas precastingów zorganizowanych w czterech miastach: Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie.

>>> Zobacz także:

Uczestnicy przeszli również szkolenie, podczas którego mogli zapoznać się ze sprzętami kuchennymi i nauczyć się metod radzenia sobie ze stresem.

Pamiętajmy, że to co dziecko gotuje w domu, albo na castingu to jest jedno, ale jak dodajemy Anię, Michela, mnie, kamery i otoczenie, to musimy ich jeszcze trochę podszkolić.

- wyjaśnił Mateusz Gessler.

MasterChef Junior - o czym jest program?

MasterChef Junior to niezwykle popularny na świecie, w tym w Polsce, program, w którym mali kucharze w wieku między 9 a 13 lat prezentują swój talent. Do tego niezwykłego show zgłaszają się dzieci, które od najmłodszych lat zamiast zabawek wybierały kuchenny fartuch. Szuflady z przyprawami nie miały przed nimi żadnych tajemnic. Metodą prób i błędów łączyły różne smaki, a ich artystyczny kuchenny nieład nieraz przyprawiał rodziców o zawrót głowy.

Pierwsza edycja programu została wyemitowana na antenie TVN w lutym 2016 roku.

Dotychczasowi zwycięzcy czterech edycji programu MasterChef Junior:

  • Natalia Paździor (1. sezon),
  • Julia Cymbaluk (2. sezon),
  • Bartosz Kwiecień (3. sezon),
  • Paulina Foremny (4. sezon).

O tym kto tym razem trafi przez żołądek do serca Ani Starmach, Mateusza Gesslera, Michela Morana i zdobędzie słynne trofeum MasterChefa Juniora dowiemy się wiosną 2020 roku.

Autor: Iza Dorf