Gwiazdy

Natalia Paździor miała 12 lat, gdy wygrała "MasterChef Junior". Dziś jest TikTokerką i wygląda zupełnie inaczej

Gwiazdy

TVN/FOKUSMEDIA/NEWSPIX.PL

Pierwsza edycja programu "MasterChef Junior" zadebiutowała na antenie TVN w 2016 roku. Zwyciężczynią została wtedy 12-letnia Natalia Paździor. Jak dziś wygląda?

Natalia Paździor – pierwsza zwyciężczyni "MasterChef Junior"

Jej dania zachwycały jurorów w 1. edycji programu "MasterChef Junior". Natalia Paździor odznaczała się nie tylko wielkim talentem kulinarnym, ale też mocnym charakterem. Nie mogło być inaczej – to ona jako pierwsza w Polsce otrzymała tytuł MasterChef Junior.

Dziś Natalia to 17-latka, która ma już spore doświadczenie w mediach. Po zwycięstwie w "MasterChef Junior" zaczęła prowadzić warsztaty kulinarne dla dzieci, założyła swój kanał na YouTube, prowadziła też program w telewizji. Teraz postanowiła odłożyć gotowanie na bok i skupić się na nauce – chodzi do liceum, do klasy o profilu matematyczno-fizycznym.

- Na planie panowała cudowna atmosfera. Byliśmy taką małą rodzinką – wspomina Natalia.

Natalia Paździor – jak się zmieniła?

Widzowie "MasterChef Junior" pamiętają Natalię jako uroczą, zawsze uśmiechniętą dziewczynkę. Teraz zwyciężczyni kulinarnego show TVN to nastolatka, która wyrosła i jeszcze bardziej wypiękniała. Prowadzi swoje profile na Instagramie i TikToku, gdzie ma ponad 300 tys. obserwatorów.

Natalia kocha zwierzęta - ma kota, trzy psy i chomika. Jakiś czas temu zdradziła także, że jej serce jest zajęte - jest w związku z chłopakiem o 3 lata starszym od siebie. Przyszłość planuje związać z architekturą wnętrz.

Zobacz wideo: Jak zmieniły się uczestniczki programu "MasterChef Junior"?

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości