Gwiazdy

Półfinał "Mask Singer". Już wiadomo, kto krył się pod przebraniem Słońca

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Półfinał muzycznego show wzbudził mnóstwo emocji. Która gwiazda kryła się pod przebraniem Słońca?

Półfinał programu "Mask Singer" za nami. Jak co tydzień było wiele emocji i domysłów. Ostatecznie maskę zdjęło Słońce. Wiemy, kto krył się pod tym przebraniem. Wielu widzów typowało właśnie tę gwiazdę.

"Mask Singer" - kto był Słońcem

Za nami kolejny emocjonujący wieczór z programem "Mask Singer". Widzowie oraz detektywi tradycyjnie próbowali zgadnąć, kto kryje się pod wymyślnymi przebraniami. Wiemy już, że Mateusz Banasiuk ukrywał się w kostiumie Tortu, Stefano Terazzino był Ośmiornicą, Grzegorz Skawiński wcielił się w Monstera, Daria Ładocha wystąpiła jako Wiedźma, Dorota Gardias chowała się w Róży, Barbara Kurdej-Szatan okazała się Ważką, natomiast Daniel Kuczaj był Prysznicem, Kotem zaś był Marcin Miller.

Po dzisiejszym odcinku znamy także tożsamość Słońca. Zgodnie z przewidywaniami widzów, była nim Beata Kozidrak.

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

"Mask Singer" - zasady show

"Mask Singer" to muzyczne show, oparte na południowokoreańskim formacie "King of Mask Singer". To także zjawiskowe kostiumy i kultowe przeboje. Na scenie występują znani z pierwszych stron gazet, jednak ich tożsamość jest ukryta pod przebraniem. Zadaniem jury i widzów jest odpowiedzenie na pytanie - kto kryje się pod maską?

Program prowadzi Michał Meyer. W roli jurorów występują Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński. Detektywi prowadzą śledztwo, zadają uczestnikom pytania, typują, kto ich zdaniem kryje się pod kostiumami. W każdym odcinku publiczność i detektywi głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów zmuszony jest zdjąć maskę.

"Mask singer" - gdzie oglądać?

Program "Mask Singer" emitowany jest na antenie TVN w każdą sobotę o godz. 20:00. Premierowe odcinki show można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: mat. pras.

Pozostałe wiadomości