Gwiazdy

Co wydarzyło się w 4. odcinku "Mask Singer"? Sprawdź, kto ukrył się pod maską Wiedźmy!

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

W sobotę 26 marca na antenie TVN pojawi się czwarty odcinek nowego programu stacji, w którym pod oryginalnymi kostiumami ukrywają się wielkie gwiazdy. Co tym razem wydarzy się w "Mask Singer"?

Gwiazdy w "Mask Singer"

Co tydzień w "Mask Singer" nie brakuje zaskoczeń. Widzowie, widownia, a także detektywi próbują odgadnąć, kto kryje się pod wymyślnymi kostiumami. Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Kacper Ruciński i Julia Kamińska w każdym odcinku prześcigają się w oryginalnych domysłach, typują nazwiska, prowadzą śledztwo i zadają uczestnikom pytania.

Pod koniec programu odbywa się głosowanie na najlepszy występ, na podstawie którego eliminowany jest uczestnik z najmniejszą liczbą głosów. Wszyscy dowiadują się, kto kryje się pod kostiumem dopiero w momencie opuszczania przez daną osobę show. Tym samym w pierwszym odcinku swoją tożsamość musiał zdradzić Mateusz Banasiuk, który ukrywał się pod postacią Tortu. W drugim okazało się, że pod przebraniem Ośmiornicy znajdował się Stefano Terrazzino. W trzecim z kolei maskę Monstera zdjął Grzegorz Skawiński.

4. odcinek "Mask Singer"

W czwartym odcinku "Mask Singer" na scenie pojawili się Bocian, Kogut, Wiedźma, Deszcz i Ważka. Co o nich wiemy? Otóż Bocian uwielbia jaskółki, żyje ze śpiewania, uwielbia pracować z chórem, jest tolerancyjna. Detektywi obstawiali m.in. Natalię Siwiec, Natalię Przybysz, Cleo lub Ewę Farnę. Kogut lubi radio, newsy, wywiady oraz ma maszynę do pisania. Ponadto lubi dzieci, grę na gitarze, bieganie i trafianie rzeczami do kosza. Typy detektywów to: Jarosław Kuźniar, Donald Tusk, Michał Żebrowski lub Konrad Piasecki. Wiedźma udziela ludziom porad, uwielbia gotować, kocha swoją pracę, a kiedyś organizowała imprezy. Widzowie obstawiają Darię Ładochę, natomiast detektywi twierdzą, że może to być Małgorzata Ohme, Ola Żebrowska, Izabela Janachowska lub Dorota Wellman. Deszcz ma szarfę, jest znana z pierwszych stron gazet, zdobywała nagrody i lubi spędzać czas z rodziną. Detektywi myślą, że może być to Kayah, Julia Pietrucha lub Julia Wieniawa. Z kolei Ważka ma wiele barw, wychowała się na blokowisku, w dzieciństwie uwielbiała podglądać ludzi, a jej opinia spotkała się z hejtem. Najczęstsze typy widzów to Barbara Kurdej Szatan, Cleo, Ewelina Lisowska lub Tatiana Okupnik.  Detektywi uważają, że może być to Edyta Herbuś, Wojtek Sokół, Kasia Bujakiewicz, Margaret lub Barbara Kurdej-Szatan. 

Ostatecznie w wyniku głosowania publiczności swoją maskę musiała zdjąć Wiedźma, czyli... Daria Ładocha!

Kostiumy "Mask Singer" 1. odcinek Źródło: Mirosław Sosnowski/TVN
Kostiumy "Mask Singer" 2. odcinek Źródło: Mirosław Sosnowski/TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości