Gwiazdy

"Mask Singer". Półfinał rzuci widzów na kolana. Tatiana Okupnik pojawi się w wyjątkowej roli

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

"Mask Singer" odsłania przed widzami kolejne karty. Jesteśmy coraz bliżej poznania zwycięzcy show. Zanim jednak to się stanie, czeka nas półfinał. Do gry dołączy Tatiana Okupnik, która pomoże detektywom w zdemaskowaniu uczestników. Zapowiada się wyjątkowo gorący półfinał.

"Mask Singer" - co wydarzy się w półfinale?

Do muzycznych pojedynków staną: Słońce, Kogut, Deszcz i Bocian. Zaśpiewają, m.in.: oscarowy hit, wykonywany przez Lady Gagę i Bradley'a Cooper'a - "Shallow", kultowy evergreen - "I Feel Good" James'a Brown'a i utwór "It's My Life" zespołu Bon Jovi.

Emocje narastają, więc tym razem detektywi otrzymają wyjątkowe wsparcie. 30 kwietnia do zabawy w zgadywanie, kto kryje się w kostiumach, dołączy Tatiana Okupnik.

"Mask Singer" - na czym polega show?

"Mask Singer" to program rozrywkowy, oparty na południowokoreańskim formacie "King of Mask Singer". Muzyczne widowisko oparte jest na zjawiskowych kostiumach i kultowych przebojach. Jury zajmują się szukaniem odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? W show śpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet, jednak ich tożsamość jest ukryta pod oszałamiającymi przebraniami.

Program prowadzi Michał Meyer. W roli jurorów występują Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński. Detektywi prowadzą śledztwo, zadają uczestnikom pytania, typują, kto ich zdaniem kryje się pod kostiumami. W każdym odcinku publiczność i detektywi głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów zmuszony jest zdjąć maskę.

"Mask singer" - gdzie oglądać?

Program "Mask Singer" emitowany jest na antenie TVN w każdą sobotę o godz. 20:00. Premierowe odcinki show można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości