Gwiazdy

Mary McCartney. Co robi córka sławnego Beatelsa?

Gwiazdy

W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Mary McCartney. Fotografka przyjechała do Warszawy na zaproszenie Vogue Polska, by wziąć udział w wystawie „Monochrome & Colour”. Jak Mary pracowało się w Polsce?

„Monochrome & Colour”

Mary McCartney jest fotografką. Pasję do robienia zdjęć odziedziczyła po matce –Lindzie. Mary specjalizuje się w fotografii portretowej i modowej.

W czasie wystawy „Monochrome & Colour” Mary McCartney pokaże zbiór zdjęć w kolorze oraz czarno-białych.

Będą to zdjęcia trochę starsze, ale będzie też sekcja ze zdjęciami zupełnie nowymi, specjalnie dla Vogue. To są głównie portrety, ale kocham też konie i przyrodę. Będą więc zdjęcia koni. Po raz pierwszy byłam w Polsce dwa tygodnie temu i pojechałam na Mazury zrobić zdjęcia. Wczesnoporanne światło jest tam fantastyczne. Starałam się je wykorzystać. To była fantastyczna przygoda.

Córka Paula i Lindy

Mary McCartney przyznała, że rodzice są od zawsze dla niej największą inspiracją.Podobnie jak rodzice, prowadzi podróżniczy tryb życia.

Moja mama była fotografką, więc zawsze miała bardzo twórczy wpływ na mnie. Jako mała dziewczynka nieustannie z rodzicami podróżowałam. I to chyba się przełożyło na to, co ja kocham robić, czyli taki podróżniczy tryb życia. Lubię też kontaktować się z ludźmi. Zawsze mamy dużo ludzi wokół siebie. Zupełnie tak samo jak za czasów koncertów mojego taty.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości