Gwiazdy

Gwiazda serialu "Nowojorscy gliniarze" utonęła. Mary Mara miała 61 lat

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
wiadomosci.onet.pl
Mary Mara przebywała u siostry. Wybrała się nad rzekę żeby popływać. Po kilku godzinach służby wyłowiły jej ciało.

Mary Mara utonęła w rzece świętego Wawrzyńca w Cape Vincent w stanie Nowy Jork. Amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna miała 61 lat. To tragiczne wydarzenie wstrząsnęło światem filmowym.

Mary Mara nie żyje

26 czerwca policja w stanie Nowy Jork otrzymała zgłoszenie o zaginięciu kobiety w trakcie pływania w rzece świętego Wawrzyńca w Cape Vincent.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Po przybyciu na miejsce służby odnalazły ciało, które zidentyfikowano jako 61-letnią Mary Marę. Wstępne śledztwo wykazało, że aktorka utonęła podczas pływania. Policja na razie wykluczyła udział osób trzecich, ale oficjalna przyczyna śmierci zostanie ustalona po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Mary Mara przebywała w domu u swojej siostry Marthy w Cape Vincent.

- Była jedną z najlepszych aktorek, jakie kiedykolwiek spotkałem. Wciąż pamiętam, jak oglądałem ją w 'Mad Forest' w teatrze Off-Broadway w 1992 roku. Była prawdziwą indywidualnością, elektryzującą i zabawną. Wszyscy ją kochali. Będzie jej brakowało - napisał w oświadczeniu dla mediów menadżer artystki Craig Dorfman.

Mary Mara - dorobek artystyczny

Mary Mara ma na swoim koncie kilkadziesiąt filmów. Wystąpiła m.in. w "K-PAX". Widzowie pokochali ją również za jej kreacje w serialach. "Ostry dyżur", "Prawo i porządek", "Nowojorscy gliniarze", "Criminal minds", "Nash Bridges", "Star Trek: Enterprise" - to produkcje, w których mogliśmy podziwiać jej kunszt aktorski.

Na ekranie ostatnie raz wystąpiła w filmie "Break even" w 2020 roku. Później aktorka zdecydowała się przejść na emeryturę.

Więcej na ten temat można przeczytać w serwisie TVN24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Źródło zdjęcia głównego: Matthew Simmons/Getty Images

Pozostałe wiadomości