Gwiazdy

Martyna uczciła pierwszy śnieg. "Zdjęcie No makeup, a jednak zobaczcie ten śnieżny makijaż na rzęsach"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
instagram.com
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska postanowiła zachęcić swoich fanów do ruchu na świeżym powietrzu. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie upamiętniające kilkukilometrowy bieg w plenerze. Znana podróżniczka nie zrezygnowała z treningu mimo śniegu i mrozu, udowadniając tym samym, że sport można uprawiać w każdych warunkach. Kolejny też raz udowodniła, że nie boi się pokazać bez makijażu.

Martyna Wojciechowska uczciła pierwszy śnieg treningiem

Wiadomo nie od dziś, że Martyna Wojciechowska jest zapaloną biegaczką. Świadczą o tym chociażby inspirujące posty, które regularnie pojawiają się na jej instagramowym profilu. Co ciekawe, gwiazda nie rezygnuje z treningów nawet w mroźne i pochmurne dni. Od ulubionej formy aktywności nie powstrzymał jej nawet widok pierwszego śniegu.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

- Mam ostatnio intensywny czas i wiecie, co jest najlepsze na zmęczenie? RUCH! Nie na czas, nie na wynik, a po prostu dla samego/samej siebie. Dla zdrowia (...). Dziś 5 km dla rozruchu - napisała znana podróżniczka pod zdjęciem upamiętniającym bieg po zaśnieżonej Warszawie.

Martyna Wojciechowska bez makijażu na tle zimowego krajobrazu

Post Martyny Wojciechowskiej jest najlepszym dowodem na to, że z nadejściem chłodniejszych dni nie trzeba rezygnować z ruchu na świeżym powietrzu. Wręcz przeciwnie, przebieżka po skrzypiącym śniegu może okazać się wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem. Lecące z nieba białe płatki mają jeszcze jedną zaletę - świetnie sprawdzają się jako zamiennik kolorowych kosmetyków.

- No makeup, a jednak zobaczcie ten śnieżny makijaż na rzęsach! - podsumowała swój wpis dziennikarka.

Inspirujący post doczekał się wielu pozytywnych komentarzy. Okazało się, że fani Martyny Wojciechowskiej także wysoko cenią sobie korzyści płynące z treningów w plenerze.

- "Pierwszy śnieg i podskoki, i radość sama się maluje na twarzy", "My z mężem również biegamy, nie ma nic lepszego od odrobiny ruchu", "Brawo. Zawsze lepiej zacząć dzień od ruchu niż od kawy", "Radość z tego, co się robi, najważniejsza. A endorfiny potrafią działać cuda" - pisali użytkownicy Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: instagram.com

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości