Gwiazdy

87-letni tata Martyny Wojciechowskiej w energetycznym tańcu. "Nasze relacje nie zawsze były dobre"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska podzieliła się z fanami niezwykle osobistym nagraniem. Przy okazji wypowiedziała się na temat łączącej ją z tatą więzi. W ten sposób podróżniczka i gwiazda TVN uczciła Dzień Ojca. Filmik tańczącej pary podbija sieć.

Martyna Wojciechowska tańczy z tatą

Martyna Wojciechowska postanowiła uhonorować swojego tatę, publikując wyjątkowe nagranie w mediach społecznościowych. Na filmie nakręconym w czasie plenerowej imprezy można zobaczyć podróżniczkę i jej ojca, Stanisława, pląsających w rytm kultowej piosenki "Rock'n'roll is king".

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska – koniec sezonu
Martyna Wojciechowska – koniec sezonu Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Nagranie momentalnie skradło serca fanów, którzy nie szczędzili słów zachwytu. "Niesamowity tak jak Pani", "Wspaniały ten twój tato, mój też kochał muzykę i uwielbiał tańczyć, "Tata mega energia" - pisali w komentarzach obserwatorzy Martyny.

Martyna Wojciechowska o relacjach z ojcem

Słynna podróżniczka, udostępniając na Instagramie zapis szalonej zabawy, postanowiła podjąć temat relacji łączących ją z ojcem. Jak przyznała, te nie zawsze należały do najłatwiejszych.

- To mój kochany tata Stasio, który ma 87 lat (!) i córunia tatunia… - napisała Martyna. - Nasze relacje nie zawsze były dobre, ale to w kontrze do taty ukształtował się mój charakter. To dzięki niemu uwierzyłam, że niemożliwe nie istnieje. Tato, dziękuję za wszystko! Bez Ciebie nie byłabym tak silną i niezależną kobietą, jaką się dziś czuję. A czuję się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej - podsumowała dziennikarka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński / East News

Pozostałe wiadomości